Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is megy a hadakozás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is megy a hadakozás a tévé miatt?

Figyelt kérdés
Szombat este van és most is azon megy a hadakozás,hogy mit nézzünk. Persze megint megy a tévé, párom végig zongorázza az összes csatornát,mindig azt hiszi,hogy na majd talál valami jót. Mire elmondom neki,hogy filmet bármikor le tudok tölteni ha talál valamit,de ő csak úgy céltalanul nézegeti. Mostanában függtem rá a netflixre, rengeteg filmet és műsort találtam,amit néznék,de sajnos őt egyik se érdekli,mert feliratos nagy részük és nem szeret olvasni. pedig direkt olyanokat találtam neki,amilyen téma őt érdekelné. Inkább megnézi ugyanazt a filmet reklámokkal a tévében. Évente oylan 5x sztem ha találunk olyat,ami mindkettőnknek tetszik. Persze én is volt,hogy megnéztem,amit ő akart,volt,hogy tetszett is a film,de az ritka,mivel nem ismer túl sok filmet. Volt hogy egymás mellett néztünk fülessel filmet vagy én néztem valamit így, miközben ő a tévére meredt. Tudom hogy ez nem egy eget rengető probléma,de most pl megsértődött és átment a másik szobába,mert nem akartam nézni,amit ő. Valami ritka unalmas beszélgetős műsor...

2021. febr. 13. 20:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és másra se vágyok,csak hogy végig tudjam nézni a műsoraimat nyugalomban. Szerintetek ez nagyon gáz?
2021. febr. 13. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Két külön tévé kell. Ennyi.
2021. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez szerintem könnyedén megoldható egy notebook vagy egy tablet segítségével. Netflix van azon is. Fogsz egy vezeték nélkül fejhallgatót hozzá és nézed amit szeretnél. Így neked sem kell azt nézni amit hülyeségnek tartasz és a párodnak sem kell olyat néznie amit nem szeretne. Így még lehetnétek egy helységben is.
2021. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezemen meg tudnám számolni, a 20 év alatt hányszor volt vita azon, hogy mit nézzünk. Főként mert Két fő oka van. Úgy együtt a kettő: azaz három. Internetezés közben tévézünk, tehát félig háttérzaj. Emiatt engem még kevésbé érdekel mi megy mint férjemet. Ezek mellett meg nagyjából egyforma ízlésünk van. De ha engem valami nem érdekel ami őt, akkor azon sem problémázok. Harmadik, végső esetre, van tv a másik szobában is, mindkettőnk telefonján fent van a digionline, és még az ebédlőben is tudnánk nézni a tv-t.
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy fülessel néztem a filmeket, miközben ő a tévét nézte, én laptopon vagy telefonon nézem a netflixet.
2021. febr. 13. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
nem, nincs tv-k
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
TV műsort mi sem nézünk, csak letölteni szoktunk.
2021. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

"sajnos őt egyik se érdekli,mert feliratos nagy részük és nem szeret olvasni"


Jujj, ez fájt.

2021. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Van megoldás.

Éljetek mindketten egy tv -vel.

És ha nem tetszik a műsor,amit sugároz,akkor kidobjátok,és vesztek egy másik tv-t.

2021. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
De az milyen párkapcsolat, hogy egyik az ő "műsorait" bámulja, a másik meg a sajátját? Ki kell kapcsolni azt a szart.
2021. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!