Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is megy a hadakozás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is megy a hadakozás a tévé miatt?

Figyelt kérdés
Szombat este van és most is azon megy a hadakozás,hogy mit nézzünk. Persze megint megy a tévé, párom végig zongorázza az összes csatornát,mindig azt hiszi,hogy na majd talál valami jót. Mire elmondom neki,hogy filmet bármikor le tudok tölteni ha talál valamit,de ő csak úgy céltalanul nézegeti. Mostanában függtem rá a netflixre, rengeteg filmet és műsort találtam,amit néznék,de sajnos őt egyik se érdekli,mert feliratos nagy részük és nem szeret olvasni. pedig direkt olyanokat találtam neki,amilyen téma őt érdekelné. Inkább megnézi ugyanazt a filmet reklámokkal a tévében. Évente oylan 5x sztem ha találunk olyat,ami mindkettőnknek tetszik. Persze én is volt,hogy megnéztem,amit ő akart,volt,hogy tetszett is a film,de az ritka,mivel nem ismer túl sok filmet. Volt hogy egymás mellett néztünk fülessel filmet vagy én néztem valamit így, miközben ő a tévére meredt. Tudom hogy ez nem egy eget rengető probléma,de most pl megsértődött és átment a másik szobába,mert nem akartam nézni,amit ő. Valami ritka unalmas beszélgetős műsor...

2021. febr. 13. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettol mar csak az volt idegesitobb,amikor az exem sportcsatornara kapcsolt,(minden este) majd par perc mulva elaludt.Akkor en ovatosan csatornat valtottam.Kis ido mulva felriadt a draga,almosan korbenezett,majd visszakapcsolt a sportra es aludt tovabb.A megoldas eloszor a masik szoba-masik TV volt,kesobb a masik varos,legvegul a masik orszag:D
2021. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább szexeljetek, legyél erdekesebb, mint a tv.
2021. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én tojok rá. De nálunk a férjem enged amúgy is (már 25 éve:)
2021. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!