Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit szoktatok veszekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szoktatok veszekedni a pároddal?

Figyelt kérdés

Én mostanában egyre többet a párommal mert folyton bolhából elefántot csinál, másokkal és mások véleményével foglalkozik saját maga, kettőnk helyett, és nem figyel oda semmire szinte a hétköznapokban.

F


2021. febr. 14. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az is baja, amíg ő fürödni volt, hogy ma, Valentin napon, felvettem Anyámnak a telefont, aki megkérdezte hogy vagyunk. Merthogy milyen az már hogy ezen a jeles napon a másik nem figyel oda hogy a ne zaklasson minket telefonon...
2021. febr. 14. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen piszlicsáré dolgokon, mint amiket írtál, sosem veszekszünk. Nálunk a Valentin nap sem különb a többinél. Délelőtt vendégeink voltak, aztán amikor elmentek, fetrengtünk csak a kanapén, most meg mindjárt készítem a vasorát. Este talán nézünk egy filmet, és megiszunk 1-1 pohár bort. De ezt máskor is megtesszük, nem csak ezen a napon, szóval nincs ebben semmi extra.

Nyilván néha szoktunk veszekedni, vagyis inkább úgy mondanám, egyet nem érteni, de azok ennél jóval komplexebb és fontosabb dolgok. És akkor sem üvöltözünk, hanem higgadtan, érvekkel próbálunk a másikra hatni. Még sosem történt olyan, hogy nem tudtunk volna megegyezni.

2021. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mi még sosem veszekedtünk, kicsit se (6 hónapja együtt)
2021. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3-as :D 6 hónap még bőven rózsaszínköd, majd 2-3 év után írj releváns választ, amikor együtt éltek már.


Kérdező : mi havonta 1-2 alkalommal, de akkor se veszekszünk, csak nézeteltérés van amit higgadtan megtudunk beszélni.

pl. a legutóbbi, hetek óta kértem, hogy nézzen rá a lefolyóra mert elvan dugulva, ilyen szétszerelős-csavarozós, magától ígérte meg, hogy majd ő megcsinálja. vártam, vártam, végül nekiálltam egyik nap munka után, ő meg nem értette miért vagyok csalódott, mert kb elfelejtette az egészet.

nem volt kiabálás, se veszekedés, megbeszéltük, hogy felírja ezeket magának és jobban kiveszi a részét itthon, azóta ezt tartja is amúgy.


Nagy dolgokon nem szoktunk, mert szerencsére passzolunk egymáshoz, csak ő elég feledékeny.


3 éve együtt

2021. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát "jó" nektek hogy legalább komolyabb dolgokon vitatkoztok, amit meg is beszéltek felnőtt ember módjára. Nálunk apróságokból van a balhé, és úgy viselkedik ilyenkor mint egy durcás kislány.
2021. febr. 14. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk veszekedni. Ha úgy érezzük, éppen akkor nem jutunk dűlőre, félretesszük a témát, és pár nap múlva visszatérünk rá. Előbb-utóbb mindenre lesz megoldás, de egyikünk sem szereti a felesleges drámát. Apróságokért meg már tudatosan nem szólok rögtön. Alszom rá egyet, ha másnapra el is felejtem, akkor tényleg nem érte volna meg rossz èrzést kelteni a másikban. Ha másnap is súlyosnak tűnik a probléma, másnap is ráérünk megbeszélni. Terveink szerint még egy pár évtizedet eltöltünk együtt, nem sietünk sehová. :) 15 éve vagyunk együtt. 32N
2021. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dugod rendesen?

Lehet ez a gond.

2021. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!