Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok néha megőrülne értetek, néha hozzátok se érne, néha szerelmes lenne, néha mintha csak egy haverként kezelne?

Figyelt kérdés
És ez váltakozik.. beszélni nem lehet vele erről, alig mond valamit, csak annyit, hogy néha magával van baja, és azért viselkedik velem úgy. Én viszont szeretem őt. Ő a férfi.
2021. febr. 14. 18:08
1 2 3 4
 1/40 Noren1989 ***** válasza:
78%
Elküldeném borderline gyanújàval pszichológushoz.
2021. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell venni, hogy mondjon valamit még ha szégyelli is. Kommunikáció hiánya simán tönkreveri a kapcsolatot. Szóval ezeket a dolgokat mindenképp meg kell beszélni, még is mit érez, mitől fél, milyen gondolatok zavarják, és akkor ezek alapján lehet segíteni neki, esetleg pszichológushoz fordulni.
2021. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja. Te nem szereted őt, azt érzed hogy nem tudod igazán megszerezni. Ő van nyeregben azt tudod ugye? Az önértékelésedet fogja leépíteni, ráadásul ezt menet közben észre sem fogod venni. Mit szeretsz benne? Mit tett vagy tesz érted vagy a kapcsolatotokért. Annyi van hogy vonz szexuálisan, tetszik mint pasi. Egy csapdában vagy. Ez a te utad,hidd el végig fogod járni az utad, a bokád fogod törni. Az írásom nyomtasd ki, tedd el. Majd később olvasd el újra. Nem fogsz sem rám, sem másra hallgatni, de ez így a jó. A fejlődésed árát meg kell és meg is fogod fizetni! 😉
2021. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet megbeszélni, én nagyon gyorsan belefáradnék. Nem szeretek szenvedni.
2021. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
#3 nagyjából igazad van, de képtelen vagyok elküldeni őt..
2021. febr. 14. 18:29
 6/40 A kérdező kommentje:
Hiába tudom, hogy nincs értelme az egésznek..
2021. febr. 14. 18:29
 7/40 A kérdező kommentje:
Egyébként észrevettem, hogy az önértékelésemet ez a dolog tönkreteszi, nem vak vagyok, csak szeretem.. nem jó nekem ez a dolog, csak amikor minden oké, akkor mindig azt remélem, hogy úgy marad, és minden oké lesz.
2021. febr. 14. 18:36
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Jaja irány a pszichiáter.
2021. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Oké, de ti elhagynátok emiatt?
2021. febr. 14. 18:39
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
majd ha idegileg és lelkileg taccsra fog vágni (mert fog), akkor talán lesz még annyi erőd, hogy elhajtod a búbánatba
2021. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!