Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem szerelmes ?

Figyelt kérdés

Ezt mondta nekem a kedves párom.. szörnyen érzem magam emiatt. Ő mindenképp megakarja ezt javítani , bennem meg van minden amit egy nőben keres . És nem akar elveszíteni..

Viszont én most nagyon megzuhantam , millió kérdés futkozik a fejemben ..

( sokat hisztiztem nem tagadom...:( )

Nem voltam még ilyen helyzetben, tanácstalan vagyok. Lépjek , ne lépjek...

Azt mondta miért dobnám el , nekem ennyit ér az egész ? Teljes zavar van a fejemben.


2021. febr. 13. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%
Szerelem...az elmúlik.
2021. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen tudom de fél éve vagyunk csak együtt , együtt is élünk :)
2021. febr. 14. 00:00
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű azért hisztiztél sokat, mert tudat alatt érezted, hogy nem vagy kölcsönösen szerelmes.

Én is pont így voltam 13 évvel ezelőtt. Nem tudtam szakítani, de nem voltam igazán boldog mellette. A viszonzott szerelmet így nem élhettem át, a fiatalságom meg eltelt.

Ha újra kezdhetném, abban a pillanatban, amikor először vágta a képembe, hogy nem szerelmes, azonnal szakítanék.

2021. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ezt mondta az exem es igy kellett vele egyutt elnem abban a folyamat reményben kinlodva aztán fordult egyet es szakitott..
2021. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Csupán fèl èv után ezt hallani... Szerintem mèg időben lelèphetsz. Túl friss a kapcsolat ahhoz, hogy ilyet mondjon, mèg javában kellene ègjen az a bizonyos tűz, szenvedèly... Mi lesz így pár èv múlva?
2021. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Közben amíg Ő alszik én pakolom cuccaim 🥂
2021. febr. 14. 00:46
 7/34 anonim ***** válasza:
47%
Akkor reggel balhe lesz hogy már megint kezded mi bajod
2021. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
*Ja bocsi már késő van. Ez masik kerdesre vonatkozotz volna ahol balheznak.
2021. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

Jól teszed. Én nem hittem el, meg belekapaszkodtam a mentőövbe, amiket dobott, pl. hogy ő sosem tudott első látásra szerelmes lenni, neki ehhez idő kell.

Fél év múlva el akartam hagyni, akkor azonnal azt mondta, hogy ő már szerelmes és emiatt nem tudtam kilépni.

De később egy csomó minden azt igazolta, hogy sose volt szerelmes belém.

Pl. 4 év után egy éjszaka sötétben azt mondtam, hogy a kék szeműeknek gyengébb a szeme és erre megkérdezte, hogy neked kék a szemed? 4 éve együtt voltunk, és nem tudta, milyen színű a szemem!

Arról nem beszélve, amikor mások előtt elengedte a kezem vagy feltűnően levegőnek nézett.

Á, most már nekem csak egyszer mondhatná azt férfi, hogy nem szeret és lépnék is tovább.

2021. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ennyi idő után nem szerelmes.... 😕 Beszéljétek meg szerintem. Első komolyabbnak tűnő kapcsolatom 3 hónap után megszakítottam a lánnyal, mert bár én fülig szerelmes voltam belé, rajta ezt nem éreztem. Mit mondjak, rohadt szar volt, de ha addig nem, valószínűleg azután sem. 100x megbántam, de már kezdek megbékélni a dologgal, és nagyon sok erő kellett hozzá. Szerintem el se tudja képzelni, hogy milyen rossz volt az elmúlt 112 hónap számomra, de ami rosszabb, hogy valószínűleg nem is érdekli. Nagyon sok erő kell egy ilyen dologhoz, szerintem üljetek le, mert nem hiába tetted fel a kérdést. A legjobbakat kívánom!
2021. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!