Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnátok egy olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok egy olyan nővel aki megsértődik, ha nem írsz vissza neki egyből?

Figyelt kérdés

Tegnap csak pár óra múlva tudtam válaszolni az üzenetére mivel dolgoztam, plusz alapból alig vagyok fent. Ennek ellenére bevágta a durcit hogy "nem vagyok neked fontos".

Most erre mit lépjek?


2021. febr. 14. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nőként mondom, nem fordítanám ilyen nőre/férfira az időmet, mert előbb-utóbb ennek rossz vége lesz.

Vagy gyakori veszekedés, vagy túlságosan a nyakadra fog járni.

2021. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem akarnék lelki terrorban lenni a későbbiek folyamán.


F

2021. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok én is. Felejtős. Ha már az elején ilyen, akkor ez csak rosszabb lesz később.
2021. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért egyetlen esélyt adhatsz neki.

Nem mindegy, hogy egy rossz tapasztalat miatt átmenetileg sérülékenyebb ilyen szempontból vagy ez az alapmentalitása, hogy tiszta paranoia és mindent beleképzel, ha nem azonnal jelentkezel.

2021. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
A jó öreg nem vagyok fontos. Fuss amilyen messzire csak tudsz.
2021. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok, en hanyagolnam ezt a tovabbiakban.

Volt ilyen parom, hogy nem irtam neki vissza ejfelkor (elaludtam termeszetesen) es reggelre 100 uzenet, szinten a nem vagyok fontos, akkor ennek itt vege, stb. Sajnos en nem hallgattam mas emberek tanacsara, naiv voltam es kesobb csak rosszabb lett.

Ha ilyen mar az elejen, en nem eroltetnem tovabb.

2021. febr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal: azonnal tedd lapátra és keress helyette egy normális nőt.
2021. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez nem nő, hanem egy gyerek, akinek nincs élete.
2021. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám (nő létemre mondom ezt).
2021. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ennyire hisztis emberrel nem folytatnám, akármilyen jól néz ki / humoros stb.
2021. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!