Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan,akinek merevedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan,akinek merevedési zavarral,megromlott házasélettel sikerült újra a régivé varázsolni az egykor működő házasságát?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre inkább kétségbe vagyok esve,hogy van -e ebből kiút.Nem új keletű a dolog,már hónapok óta tart.Beszéltünk róla,türelmes voltam sokáig,már 2 havi próbálkozás sincs.

Állítólag nincs senkije.

35N


2021. febr. 15. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Utána kéne járni a problémának, hogy mi okozza a zavart.

Lehet egészségügyi és lelki eredetű is.

2021. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmentem szakorvosokhoz, vizsgálatokra, stb, kaptam gyógyszert a problémára, de régivé varázsolni természetesen nem sikerült semmmit, mert a rákészülés ezt eleve kizárja. A feleségem egyébként megértő ás együttműködö volt. Viszont ha valami majdnem az, az nem az. Nekünk nem sikerült együtt maradnunk (más okok is közrejátszottak). Remélem, Ti jobban jártok! F.
2021. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem szívesen rúgnék fel mindent,de ez így meg nem állapot :-(

2021. febr. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!