Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi miért utálja ha párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért utálja ha párja "öltözteti"?

Figyelt kérdés

Legtöbb férfi párkapcsolatban kifejezetten értékeli, igényli, hogy párja segítsen ebben.


De ő kifejezetten nem szereti. Azt mondja, hogy neki ez nagyon ciki, kellemetlen, és hogy egy hülye kisfiúnak érzi magát ha párja előtt kell ruhákat próbálgatni.



2021. febr. 15. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én pl felnőtt férfiként el tudom dönteni, hogy mi áll nekem jól, és meg is tudom venni, köszönöm.
2021. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden életképes normális felnőtt utálja, ha gyerekként vagy debilként bánnak vele. Engem is marhára zavarna, pedig nem vagyok férfi.
2021. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Keress másikat ez egy pöts
2021. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én nagyon utálom az olyan pasit, akinek meg kell mondani, mit vegyen fel.
2021. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlásnál, ha bizonytalan vagyok, kikérem mások véleményét, de amúgy jobban szeretek egyedül elmenni vásárolni.
2021. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tapasztalatom szerint a legtöbb férfi nem igényli vagy nem is szereti, hogy öltöztessék. Meg tudja ezt oldani ő is. Ha nem tetszik a stílusa próbáld megbeszélni vele, konkrétan, hogy mi nem tetszik (pl. nadrág, színválasztás, pulcsi fazonja), ha nem fogadja el, amit mondasz, vagy elfogadja, de nem szeretne változtatni rajta, mert neki úgy tetszik/kényelmes, akkor vagy szokd meg, vagy ha neked ez kardinális kérdés, keress mást.

Nőként én is frászt kapok azoktól a pasiktól, akik meg akarják mondani, hogy mit vegyek fel. Akkor segítsen, ha elbizonytalanodom és kérdezek, amugy köszi, megoldom.

2021. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Elmondta, miért: mert béna kisfiúnak érzi magát.

Nekem szent meggyőződésem, hogy férfiben csak egy dolgot lehet megváltoztatni: az öltözködését.

De hát néhány esetben még azt se :D Nem mindenkinek van rá igénye.

2021. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
#6 Ez igy van. A legtobb ferfi azert vesz fel ruhat, hogy ne legyen pucer. Tehat elsodleges szempont a kenyelem, masodik, hogy ne nezzen ki atomhulyen(vagy pl b*zisan), de azon tulmenoen pont telibefossuk a divatot. Ezzel szemben egy no azert vesz fel ruhat, hogy kinezzen valahogy. Oriasi kulonbseg...
2021. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudok oltozni egyedul is igenyesen, es nem en nem azert oltozok fel, hogy ne legyek pucer, mint egy elottem szolo irta. Kikerem a parom velemenyet ha ugy van, de ennyi.
2021. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát az régen rossz, ha te azért öltözöl fel, hogy ne legyél pucér.


Üdv, egy igényesen öltözködő férfi.

2021. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!