Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó dolog a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog a barátnőtöket kihívóan öltöztetni, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Szoktam neki venni ezt-azt, eddig csak fehérneműket. Nem árasztom el ruhával, drágával meg végképp nem. Szülinapjára, karácsonyra szoktam venni neki valamit, vagy valentin napra. (de ezek közül se mindig fehérneműt).


Viszont most lesz a szülinapja, engem nagyon beindít a cicanaci, az ilyesmi tipusban:


[link]


[link]


[link]


[link]


A szín az mindegy, fekete-szürkében gondolkodom, persze vastagabb vagy jobban füzőtt tipusban, mert láttam olyat, akinek feketén átlátszott a fehér bugyi, meg olyat is akinek nem. De mindkét esetben ugyanaz volt a hatás, csak egyik tipus hasonlít a harisnyára.


Nos ő hordott ilyeneket, meg szereti is, csak miattam abbahagyta, vagyis leginkább kikukázta ezeket. De engem meg abszolút beindít, és nem szóltam neki, csak utólag, mikor egyszer felkerült ez a téma.


Engem nem zavar, ha ilyet hord, és megnézik, az zavar ha átlátszik, vagy ha zaklatják. De ha a cicanacit hordja, és ott van vele a gazdája az úgy helyes, vagy ti nektek ezzel bajotok lenne?


Most felmerülhetne a kérdés, hogy miért nem elég, ha megveszem és "itthon" játszunk vele, de az úgy előre megtervezett, amire én egyáltalán nem vagyok vevő.


2014. nov. 25. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Otthonra kiöltöztetem, de az utcán ne. Mert jön a sok barom hesszelni meg megerőszakolják a "helyi erők" mikor hazafele jön
2014. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csadort! Te gazda.
2014. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1:


Igen, egyedül el se engedném, de úgy értem ha velem megy el valahova. Azért hogy otthon felvegye azért nem éri meg, akkor veszek neki mást.

2014. nov. 25. 17:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy el sem engednéd? Te most a 12 éves lányoddal jársz? Oda megy ahova akar és abban amiben akar ember. :D
2014. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

#4


Akkor viszont


1.Magának vegyen mindent 0 ft-ot kap rá

2.Ne rinyáljon ha megerőszakolják őt a helyi "rejtett" erők mert megint kint voltak a csöcsei

2014. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

cicanadrágról van szó, amit felvehet ha velem van.


Nagyon hülyék az emberek, egyedül így nem engedem el, egyébként elengedem, szóval oda megy akkor amikor akar. Volt hogy eltűnt egy egész napig, nem faggatom, mert 100%-osan megvan köztünk az összhang meg a bizalom.

2014. nov. 25. 17:31
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
De mi az, hogy nem engeded el abban, amiben ő menni akar? Rázárod az ajtót, leszaggatod róla a ruhát, felpofozod, szakítással fenyegeted, stb., mert ő aznap úgy kelt fel, hogy ma cicanadrágot, tunikát és bokacsizmát vesz fel? Egy önálló emberről beszélünk, aki azt csinál, amit akar. Ha ő azt akarja felvenni, és abban kimenni az utcára, neked az ég világon semmi beleszólásod nincs ebbe. Illetve beleszólhatsz, javasolhatsz, de ha ő ennek ellenére cicanadrágban megy egyedül az utcára, akkor sem tehetsz semmit. Én rendszeresen járok cicanadrágban, igaz, hogy mindig olyan felsővel, ami eltakarja a fenekem, mivel a cicanadrág rendeltetésszerű használata ez. És akkor sem való arra a célra, hogy a seggünket mutogassuk, ha a pasink épp kézenfog minket, mert attól még a cicanadrág nem válik nadrággá. Szóval vegyél neki, de mondd meg, hogy olyan felsővel hordja, ami combközépig ér, mert különben bohócot csinál önmagából - illetve ez esetben te csinálsz belőle azt, mert rátukmáltad a gatyát. Vagy ha a fenekét akarod benne bámulni, akkor tényleg csak otthonra "engedd" neki felvenni, de az utcára könyörgöm ne küldd ki a seggét mutogatni. Viszont normális felsővel, ami eltakarja a fenekét, abban úgy gondolom, bármikor nyugodtan kimehet a te beleegyezésed nélkül is, mert így már egy mindenki számára elfogadható outfitje lesz.
2014. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Régen ő leginkább ebben járkált, mikor megismertük egymást, de nem takarta el a fenekét. Kihívó volt, ezért is vonzott mint nő, aztán lelkileg is megszerettem.


Tény hogy akkor is nézték a seggét, de ez engem egyáltalán nem zavar. Se őt. Bohócot szerintem ezzel nem csinál, mert nem csak ő hordja így.


Ő azért hagyta abba, mert mikor összejöttünk, úgy gondolta - szerintem - hogy ennek én nem örülnék. Én nem mondtam neki egy szóval sem.


És mivel ő nem hord tangát ezért annyira nem vág bele a seggébe, vagyis annyira nem is gáz, mint a képeken, csak a forma látszik, de nincs középen az a belenyomódás.


Ő azt vesz fel amit akar, csak sose tesz úgy, ahogy nekem nem tetszik. miniszoknyát se hord (régebben hordott), mert egyszer megemlítettem neki, hogy nem igazán örülök neki, de ő tudja.


De ez amúgy fordítva is így van. Ha nem tetszik neki a frizurám pl. szól, és csinálok más milyet.


Meg vele beszélgettem már erről részletesen. Ő addig akart szexi lenni, amíg meg nem talált engem. Most ő csak nekem akar tetszeni, vagyis pl. ő már kimegy a boltba egyszerű ruhában is, anniyra már nem öltözik ki csak nekem. De van hogy igen egyébként csak nem jellemző.


Ő nem az a fajta aki úgy magának akar tetszeni, vagy örül ha idegen pasik nézik forognak utána, de nem is zavarja. És itt van jelentős különbség, mert van aki már az utcán akkor sír, ha elfolyt a sminkje.


És az előzőekhez meg annyit írnék, cicanadrágról van szó, nem más szexi cuccról. Zárt pólót hord.

2014. nov. 25. 17:59
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Bohócot szerintem ezzel nem csinál, mert nem csak ő hordja így."


Így van, sajnos nagyon sokan hordják, és ezzel nagyon sokan válnak nevetség tárgyává a normálisan öltözködni tudó nők körében.

2014. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de 9-es, ez se engem, se őt nem érdekli, akkor meg nem mindegy? Főleg a többi nő véleménye nem érdekel minket, a férfiaké sem, de azért azoknak még talán több közük van hozzá, mint idegen nőknek.
2014. nov. 25. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!