Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi miért utálja ha párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért utálja ha párja "öltözteti"?

Figyelt kérdés

Legtöbb férfi párkapcsolatban kifejezetten értékeli, igényli, hogy párja segítsen ebben.


De ő kifejezetten nem szereti. Azt mondja, hogy neki ez nagyon ciki, kellemetlen, és hogy egy hülye kisfiúnak érzi magát ha párja előtt kell ruhákat próbálgatni.



2021. febr. 15. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Van akinek ez nem baj, van akinek igen - ez eléggé emberfüggő.


És nagyon függ attól, hogy hogyan történik ez. Ha megalázó módon, mintha az anyukájával menne vásárolni, az általában "nem tetszik", ahogy az sem, ha a barátnője bohócnak akarja öltöztetni, mert "az oan cuki" és különben is a Dzsásztinbíber meg a Vándireksön tagjai is ilyet hordanak. Az meg nem tűnik fel neki adott esetben, hogy az ő barátja egy 210 centi magas, kigyúrt vagy mackós keménymotoros aki Dzsásztinbíbert reggelizik.



De ennek fordítottja is létezik, mikor a férfi öltözik botrányosan vagy bohócnak és a barátnője "tanítja meg" elegánsnak lenni. Ez viszont szép. Csak ne úgy történjen, hogy 8-10 évesnek kezeli...

2021. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Öltöztesse magát, én egyedül is meg tudom oldani, köszönöm.
2021. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nem utálom, sőt, nagyon szeretem! Főleg, he előtte behintőporozza a popsim! :)
2021. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
#13 Na egy ujabb pelenkafetises. Mas kerdes, hogy itt nem arrol volt szo, hogy reggel feloltozteti, hanem a ruhaboltban valogat nekei "megfelelo" ruhat...
2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor jogos , ha ő is öltöztethet téged. Nekem se mondja meg senki, hogy mit vegyek fel. Ami tetszik.
2021. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire van kialakult stílusa, mennyire önálló, mennyire akar energiát belefektetni.

Öcsém pl. szereti, ha anyámmal öltöztetjük, veszünk neki ruhákat, mert rohadt lusta vásárolni, saját bevallása szerint stílusérzéke sincs (sztem ez is inkább ürügy, és igazából csak lusta).

Az is kérdés, mennyire akar tetszeni a párjának (igen, van olyan is, ami ebből túl sok tud lenni, ha nincs egy kialakult stílusa, és csak az a fontos neki, hogy az aktuális barátnő épp mit szól).


Én alapvetően szívesen vásárolok az aktuális páromnak holmikat, de csak ha ő akarja. Exem pl. nagyon utálta, ha megbeszélés nélkül bárki vett neki cuccokat. Én csak akkor "szóltam bele", amikor alkalomhoz nem illő ruhában akart kimenni a házból.

2021. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!