Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtatok már pofont a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtatok már pofont a párotoknak?

Figyelt kérdés

Őszintén, nagyon felidegesített valamivel.


Én vagyok a nő a kapcsolatban, az ő haverjának a feleségének volt egy ilyen kis nyugis babaváró buli, mi lányok voltunk. A fiúknak is volt külön összejövetel, iszogattak. Nem is ezzel van a probléma, mert mi is ittunk picit.


Hanem a fiúk a babaváró végére becsatlakoztak és a többi fiú tök normális volt, de az én barátom full részeg volt, ordibált, rádőlt mindenkire, kiöntötte a kaját a szőnyegre (vendégeknél), full részeg volt. Ő elég vékony, és annyit ivott, mint a 30 kg-val nehezebb haverjai. Ráadásul a barátom nem is nagy piás, ő is tudja, hogy nen bírja.


Nem is csak ez volt bennem, hanen rosszul esett, hogy semmivel nem készült Valentin-napra. Én sem vettem neki nagy dolgokat, csak egy üveg bort meg a kedvenc sütijét, de mikor szóltam neki, hogy ne nézzen be az autó csomagtartójába, mert ott meglepi van, akkor láttam rajta, hogy kínosan érinti, és pont a haverjai is az autóban ültek és engem szétoltottak, hogy minek a Valentin-nap, nélküle is kell egymást szeretni és minek Valentin-napra ajándék. Nyilván ezt tudom, de egy minimális plusz kedvességet én azért gondoltam. Meg az sem esett jól, hogy én készültem (jó, én is csak aprosaggal) és a haverjaival csak nevettek rajtam. Szóval ez sem esett jól...


Na és mikor megjöttek a babaváró végére, a barátom full részeg volt, osszekente piros lekvárral a világos szőnyeget, meg összevissza dőlöngélt meg ordítozott, akkor annyira dühös lettem. Őszintén nagyon szégyellem magam, de adtam neki egy kis pofont. Nem volt erős, inkább ilyen kis jelzés értékű, de utólag szörnyű lelkiismeret furdalásom van. Engem anya többször megvert gyerekként és ezért bennem az volt, hogy én nem ilyen leszek, én sem a gyerekem, sem a pasim nem fogom verni. De ezek szerint benne van a véremben. De nem szeretném erre fogni.


4 éve vagyunk együtt, sokszor voltam már mérges rá, de most valamiért idáig fajult. Ő nem annyira sértődött be rajz, inkább nem értette, hogy mire fel ez az egész, illetve rakerdezett, hogyha kés lenne volna a kezemben, akkor mi lett volna? Jogos a kérdése, és tényleg rosszul érzem magam.


Nálatok fordult elő már olyan, hogy véletlenül elcsattant egy-egy pofon? Nektek sikerült ezt valahogy rendezni vagy örök nyomot hagyott a kapcsolatban?



2021. febr. 15. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Én a te helyzetedben szerintem ezt a pasit úgy kivágtam volna, mint a macskát... nem, sosem pofozkodtam, ennél többre tartom magam, mert értelmetlennek tartom. Nálam aranyszabály, hogy ha valakinél azt érzem, hogy viszket a tenyerem, hogy megpofozzam, azt páros lábbal penderítem ki az életemből.

A pasit meg undorító: az egy dolog, hogy ő nem szereti a valentin-napot, de a páromat NEM SZÉGYENÍTEM MEG és alázom meg a haverok előtt. Amúgy is elég sokat elmond az értékrendjükről, hogy egy kis figyelmesség miatt még téged hordanak le.

Másrészt, aki ilyen vállalhatatlan módon részegeskedik, nem ismeri a mértéket, főleg egy babavárón, az csinálja nélkülem.


Az erőszak NEM megoldás akkor sem, ha te vagy a nő, ha te vagy a gyengébb. Nem kontrollálhatsz egy felnőtt férfit, ellenben illene technikákat tanulnod a dühkezelésre.

2021. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, volt nem is egy

Száj felhasadás orr vérzés

Arc lehorzsolás mikor a földön húzott azota is ott van a helye az arcomon...

Nyilván te adtad a pofont nőként ami szerintem egy fokkal eltér egy komoly bántalmazástól mint az én esetembe.

Tudom nyomja most a lelked de szerintem tedd tul magad rajta es ha lehet legkozelebb ne tegyel ilyet mert nem lesz jo vége

Lehet hogy a párod egyszer ugy reagal erre hogy kitör es akkor te iszod meg a levét..

23N

2021. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem ütöttem meg a férjem (és ő sem engem).


Ne haragudj, de én sem értem miért kellett mindenki előtt pofonvágni (mondjuk azt se, hogy miért kellett mindenki előtt benyögni, hogy te készültél Valentin-napra). Ha nem tisztáztátok le, hogy ünneplitek-e vagy sem, akkor jogtalanul várod el a meglepetést. Ha meg vállalhatatlanul viselkedett, akkor félrehívod, közlöd vele, hogy most mentek, udvariasan bocsánatot kérsz és elköszönsz a házigazdától, kocsiba beteszed és hazaviszed a párod. Majd ha kijózanodik elmondod neki a sérelmeidet.

Egyik kutya, másik eb, mert te sem viselkedtél éppen valami úrihölgy módjára.

2021. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3, nem mindenki előtt, hanem már otthon négyszemközt.


De egyebkent igen, ezt a Valentin napos dolgot tényleg nem beszéltük meg. Vagyis tudta ő is, hogy valentin nap lesz, de az ajándékot nem beszéltük meg

2021. febr. 15. 13:08
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

En a pasas helyeben kivagnalak, mint macskat szarni:

- Kicsapod a hisztit a valentin nap miatt?

- Leb***od, mert beivott a haverokkal a tejfakaszton?

- Felpofozod?


Milyen no vagy te? Remelem nem vett meg felesegul, es igy konnyebb lesz megvalnia toled...

2021. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem adtam.

Abuzív családban nőttem fel, elég volt a verésekből.


Egyszer kaptam egy iszonyatosan jól elhelyezett filmbéli csattanóst az egyik barátnőmtől, de olyan jól kizökkentett, hogy egy eléggé vicces sztori kerekedett ki belőle.

2021. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen, ez a szexualitásunk része. Dühből sosem.
2021. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5, nem a tejfakasztó volt, az majd a születéskor lesz. A fiúk azért jöttek össze, mert a babaváróra csak a lányok mehettek és gondolom, a fiúk sem akartak unatkozni addig vagy passz
2021. febr. 15. 14:02
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem, amikor voltak kapcsolataim, sosem történt ilyesmi. Ha engem megütne megsokkolnám a sokkolómmal és megkötözném amíg kiér a rendőrség, én pedig nem ütök meg senkit, egyetlen kivétel egy nagyon undorító és rosszindulatú gyerek volt még az általános iskolában aki nem bírt leállni sosem a szemétkedésekkel és mindig körülötte voltak a "haverjai". Hát egyszer nem. Megütöttem párszor és utána sosem csesztetett többé.


Egyedül a lelkiismeretem szégyenérzete maradt meg...



Szexualitásból pofozkodni pedig ahogy itt valaki írta - ehh, fúj. Nekem a verekedésekről, verésekről, pofonokról negatív emlékeim vannak és kiváltja a pánikrohamomat, szóval inkább ne.

2021. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Volt , hogy felpofoztam a férjem. O nem ütött meg.

A pár hónapos gyerekünkkel fenyegetőzött, hogy elveszi tölem. Nem láthatom mert elviszi amint nem fog szopizni. En meg fogtam es felpofoztam.

Azóta se történt ilyen köztünk, de mai napig emlegeti.

Akkor volt a COVID kezdete, mindenki karanténban, munkahelyéről kirúgták, elég nagy stressz volt itthon.

2021. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!