Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm más pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más pasikkal beszélget, miért? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Nem a rokonai.

2021. febr. 15. 13:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Most ennyi információra milyen tanácsot vársz? A beszélgetés még elég messze áll a megcsalástól és nyilván az embernek lehetnek ellenkező nemű barátai vagy haverjai, ismerősei akikkel beszélgethet.

Nem írsz semmit a konkrét szituról szóval nem tudom mire számítasz.

2021. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Jogában áll. Egyszer kérd meg, hogy ne tegyen ilyet , mert téged zavar. Ha nem hallgat rád, akkor hagyd ott.
2021. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Beszélget .

Ha ennyi és pont az miért baj??!

Ha többet csinal az lenne gond.

De azt h egy ismerőssel beszélget mondjuk messengeren kicsit az miért baj?

2021. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha ismerőssel, haverral beszélget és nem flörtöl meg képeket küldözget magáról,azzal nincs gond. Ha új pasikkal ismerkedik és velük cseveg az számomra se lenne korrekt. Nem tudom nálatok melyik eset áll fenn, de ezt vele kellene megbeszélned.
2021. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Több megoldás is rendelkezésedre áll.


Beszélj a barátnőddel a bajodról. Mond meg neki, hogy holnaptól nem járhat boltba, postára, és dolgozni se, mert ott férfiakkal beszélhet. És az tilos.


Kérdező, költözz muszlim országokba, válassz onnan feleséget! Az a társadalom sokkal inkább tolerálja azt a fajta basásákodást, amit te szeretnél gyakorolni a barátnőd fölött.


Járj szakemberhez, aki segít fölnőni érzelmileg, és vedd tudomásul, hogy a világ nem úgy működik, ahogy te szeretnéd.


Mely megoldást választod? Válaszodat indokold.

2021. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem pont most keresi azt akivel megcsaljon teged.
2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én az összes női ismerősömet ignorálom, kikövettem. Az abc-ben, a dohányboltban és a pubban is csak a szükséges kommunikációt használom, magázodom. A barátaim barátnőivel szemben megtart a két lépés távolságot. Ő mindenkivel kedveskedik, a munkatársai - nem munkaügyben - "barátkoznak", köszöntik névnapján, éreklődnek "mi van veled?", ő mindenkinek vissza írogat.
2021. febr. 15. 14:58
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Attól,hogy kapcsolatban van,miért kéne ignorálnia az ellenkező nemű ismerőseit?

Nem köszönthetik egymást ünnepekkor és nem kérdezheti meg, miújság velük?

Szerintem ez nem normális ahogy gondolkodsz a témáról.

2021. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
"Hogy állítsam le?" Miért is tennéd? Nyilatkozz.
2021. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező te már a másik véglet vagy miért ne beszelgethetne a kollégáival mondjuk?
2021. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!