Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm más pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más pasikkal beszélget, miért? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Nem a rokonai.

2021. febr. 15. 13:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
"Én az összes női ismerősömet ignorálom, kikövettem. Az abc-ben, a dohányboltban és a pubban is csak a szükséges kommunikációt használom, magázodom. A barátaim barátnőivel szemben megtart a két lépés távolságot." Oké, értjük, te beteg vagy. De most akkor neki is annak kell lennie? Nem maradhat normális ember attól még, hogy kapcsolatban van?
2021. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Minek beszélne mással? Ott vagyok neki én. Nekem ő. Minek ebbe másokat bevonni, ha az nem rokon vagy nem munkaügy?
2021. febr. 15. 16:15
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Miért is ne beszélhetne más pasikkal? 🤷‍♂️

Nem a tulajdonod.

2021. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

"Minek beszélne mással?" Ja, és te mindent tudsz, amit a többiek együttvéve... hogyne. Egy egészséges ember világában a párja egy fontos, de nem kizárólagos személy. Ennek belátásásban segíthetne a pszichológus. Rád fér!


Gondolkodtál már rajta, hogy elhagyd ezt a lányt? Nem? Pedig inkább fogj hozzá. Az a lány jobbat érdemel nálad.

2021. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen hozzáállástól menekülni kell... 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező,nem tudom hány éves vagy,de naívnak tűnsz.És nem leszólni akarlak ezzel.Majd rájössz,hogy egy nő mindig azt csinál amit akar.Ha korlátozni próbálod,akkor titokban fogja csinálni.Neked max.eljátssza,hogy te irányítod,de ez csak manipuláció
2021. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarod leállítani?
2021. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
12#, Te minek vontál be minket? Miért beszélsz mással az aktuális párodon kívül?
2021. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nőkkel nem beszélek, csak férfiakkal és női privátokra sem válaszolok. A páromtól ugyanezt kértem, csak férfiakra nézve.
2021. febr. 15. 22:50
 20/28 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

Azzal beszelget akivel akar. Nincs jogodban megtiltani barmit is.


Ha ilyen gyoker vagy hamar a lapatra keruls

2021. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!