Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm más pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más pasikkal beszélget, miért? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Nem a rokonai.

2021. febr. 15. 13:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem tilhattom meg, de azt elmondhatom, hogy nekem nem kell olyan nő, aki alapos ok nélkül más pasikkal cseveg, főleg, ha kedves is velük és tegeződik. Én sem cseverészek lányokkal, nem nézek rájuk, nem tegezem őket.
2021. febr. 17. 11:27
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy kettőtök közül neked elcseszett a felfogásod és te vagy a beteg szar. De tudod mit, vergődj tovább, ha van egy kis esze akkor úgy otthagy mint azt a bizonyos macskát szokás.
2021. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nekem beteg a felfogásom? Szerintem meg ez a hűség! Tudom ez már nem divat
2021. febr. 17. 12:17
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem az, hogy elbarikádozod magad minden lehetséges kísértéstől, hanem az, hogy bármilyen esetleges kísértés ellenére azt a döntést hozod, hogy hűséges maradsz. Te simán csak nem bízol se magadban se a párodban aztán kitalálsz hozzá egy elcseszett ideológiát :D
2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Magazodsz? Fiatal vagy? Nem neznek rad furcsan? Amugy beteg vagy. A parod nem a tulajdonod. Egeszseges szemelyisegnek szuksege van masok jelenletere az eleteben. Nem az arab vilagban elunk, ahol no csak novel beszelhet a ferjen kivul. Huseg ,monogamia azt jelenti, csak a parjaval szexel. Tehat nem tilos a szomszeddal beszelgetni! Menj el pszichologushoz Kerdezo.
2021. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Miért beszélgetnék én pl más lányokkal?
2021. febr. 18. 10:46
 27/28 A kérdező kommentje:
Szakítottam, ez volt a helyes lépés, kiderült találkozott egy volt évfolyamtársával és együtt mentek könyvtárba
2021. febr. 18. 16:37
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
AZt a rohADT, most komolyan dobtad mert férfival ment együtt könyvtárba? Uramisten ezt tényleg szerencse, hogy dobtad, remélem soha nem fog összejönni olyan személyel akinek ilyen alberált felfogása van. Te meg megtanulod, hogy nem egészéséges ha ilyen módon beakarod skatulyázni a másikat. 27N
2021. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!