Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lökök el magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cross0lin kérdése:

Miért lökök el magamtól minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogyha valaki elhív valahova vagy esetleg már eljutottunk oda, hogy együtt vagyunk akkor az agyam magától elkezd olyanokon gondolkozni, hogy "ez nem jó nekem, hagyd el, ne csináld tovább, baj lesz belőle, menekülj" amikor igazából szeretem azt a személyt.

Nagyon rosszul érzem magam és mindig félek és menekülnék, hiába próbálom meggyőzni magam, hogy jó és nincs semmi baj egyszerűen nem működik. Ezért is minden eddigi kapcsolatom csak kb. egy hónapig bírta mivel ellöktem az illetőket amit nagyon sajnálok is. Mit tudnék tenni? Van még így valaki?



2021. febr. 16. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ez szokott lenni már az ismerkedési szakaszban, ezért nem lesz semmiből semmi. Rossz tapasztalataim azok vannak, de nem vagyok megkeseredve. Nem tudom. Valahogy már nem úgy működök, mint régen.
2021. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem fiúként ugyanez... Bár én össze sem jövök velük, azelőtt offolom 😐😐😐
2021. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem :/

Legalább nem vagyok egyedül ezzel.

2021. febr. 16. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha, senkivel sem volt semmi komoly?
2021. febr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nekem nyáron lehetett volna egy szép, aranyos, dögös barátnőm. Túlságosan is el voltam a gondoltattal, hogy “ennek a lánynak bejövök, érdeklődik irántam” Nem is hittem volna... Minden adott volt, szinte simán összejöhettünk volna, csak sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy húzom az időt. Túl sokáig halogattam és végül nem léptem időben. És nyár után már is összejött egy másik pasival. :(


21F

2021. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos még nem volt emiatt semmi komoly kapcsolatom. :(
2021. febr. 17. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én se szeretem,ha folyton rámindulnak.Van barátnöm,és mégis zaklatnak!

Legutóbb is vki addig ment,hogy el akarta kerni a címem a telsz.Semmi egyéb nem történt,minthogy kuytát vittem sétáltatni.Erre jöttek többen ugyanugy kutyával(vizpartrol van szó).Ott volt egy csaj,a vegén csak addig feszült,meg helyezkedett,hogy lasan lasan közel került.Megkért h segîtsek ,nem tudja kikapcsolni a nyakörvet.Lassan jöttek az ilyenek,hogy:Nem látott még itt. Erre mikor járok,?Itt lakok a közelben?Stb stb..Mégis hol lakok? Cserélhetnénk tel számot,es akkor együtt is setáltathatnánk..


Na itt kezdett elborulni az agyam.A tö.ömért kell az emberre rámászni?Nem akarok semmi bonyodalmat,meg +elfoglaltságot,a bnömet meg szeretem,hagyjanak mär béken.Beszelgetni se szeretek.Ilyenkor seta kœzben olyan jo egyedül agyalni dolgokon.Erre mindig jön vki,aki elb..a a nyugalmamat.


Nem az elsö eset,csak más környezet,meg alkalom:(

2021. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én még randiig, komoly ismerkedésig sem engedek magamhoz közel senkit sem élőben. Van egy eü.-gondom, így tök félek, így inkább elmarom az embereket magamtól, még barátkozás szintjén is.
2021. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!