Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok éjszakai műszakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok éjszakai műszakban dolgozó párral?

Figyelt kérdés

Én fixen 9-5ig dolgozom, párom meg eléggé összevissza.

Jelenleg havonta 4-5 éjszakája van, a többi nappal. De a nappalok is van hogy 7-3ig, van hogy 12-8ig stb. Szóval van, amikor hazaér, megnézünk egy sorozat részt és ennyi az időnk.


Tudtommal ennél több éjszakája nem lesz, mégis attól tartok, hogy mivel ő nagyon rugalmas és nagyon szereti a munkahelyét, ha megkérik, menni fog többet. Az viszont katasztrófa lenne, teljesen elkerülnénk egymást. De arra sosem kérném, hogy váltson, imádja a helyet.


Nektek mik a tapasztalatok azügyben, ha a másik fél éjszakázik? Fenntartható?


Együtt élünk már.


2021. febr. 18. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

1.: Ennek így mi értelme?

2.: De a pénz kell, nem?

2021. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy ő otthonról dolgozott

De így is alig volt minőségi együtt töltött idő.

Én egy idő után besokalltam, főleg, hogy nagyon nem is fizetett jól a munka (konkrétan kihasználták), és mondtam neki, hogy én ezt így már nem bírom, akármennyire szereti a munkát (leginkább azért, mert nem kell személyesen találkoznia a főnökkel :D)... így ő váltott.


Neked kell tudnod, mennyire bírod így, ez neked mennyire kapcsolat.

2021. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, de nem várhatom el, hogy mindenben hozzám alkalmazkodjon és csak 9-5ig tartó munkaidős állást keressen... egyébként a mostani felállás az jó, csak attól félek, hogy ez majd durvulni fog
2021. febr. 18. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző helyen éjszakas volt de akkor meg nem éltünk együtt. Most is vmikor lesz éjszakás majd, de hvg szabad mindkettőnknek igy talán nem lesz gond.
2021. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha most jó, akkor ne most keress megoldást nem létező problémára.


Vagy szakítani akarsz előre, mert mi vanbha egyszer rossz lesz? :D

2021. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 műszakban vagyok, 9-17 és 11-19,a párom 12zik, 6-18,18-06,2 megy 2 nem. Találkozunk azért, ki lehet bírni.
2021. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 3 múszakban, heti 5,de gyakran hétvégén is megyek. Párom meg kórházban, 12 órában, hol reggel 7-től este 7-ig, vagy fordítva, este 7-től reggel 7-ig dolgozik teljesen egyedi beosztasban, és mi még nem is lakunk együtt. Lassan 2 éve vagyunk kapcsolatban és még működik, pedig néha van olyan hét, hogy nem is találkozunk. Viszont pár percre lakunk egymástól, így ha rövid időre is, de tudunk azért találkozni.
2021. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az éjszakás jobb, mint a délutános. Szerintem.

Amíg te dolgozol, ő nyugodtan alszik. Délután együtt tudtok lenni, amíg nem indul. Esetleg reggel is találkoztok, attól függ, te mikor indulsz. Éjjel pedig tiéd az egész ágy!

2021. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem heti 3 ejszakám van.Erre rendezkedtünk be.Semmi gond nincs ezzel,ha elfogadod,hogy van egy pár szakma,ahol szolgálatot adnak,nincs ünnep,mert rádesett a műszak stb.hogy mások pld békeben pihenhessenek. Ilyen a rendszer.

5 éve vagyunk együtt,nincs gond ebből.

2021. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!