Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az itt dolgozó romániai fiúkról, van olyan közötetek akinek volt már kapcsolata ilyen fiúval? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
hat...az en velemenyem szerint a romaniai fiuk nagyon jok... eleg jol tudnak csokolni meg minden...:-) ezt tapasztalatbol mondom... voltam mar kulfoldi sracokkal es nem volt olyan jo mint a hazai sracokkal( egyebkent en is romaniai vagyok)...en csak jo tulajdonsagokat tudok mondani...kiveve azt h vannak koztuk olyanok is h hamar fakepnel hagynak...
2009. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyet értek, csak kiváncsi vagyok más hogy gondolja!Amugy honnan valósi vagy??
2009. jún. 21. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Hargita megyei:P te?

bocs h most irok csak most lattam h valaszoltal;))

2009. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ide Budapestre de laktam Temesváron egy évig!!!!Te voltál már pesten??Mert itt van egy disco ahova csupa romániai fiu jár...
2009. jún. 24. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Pesten voltam..de ottani szorakozohelyre nem:P
2009. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
EN is Hargita megyei vagyok:))es szerintem nem attol fugg,hogy ki hova valosi vagy milyen nemzetisegu hanem,hogy mit hozott otthonrol,hogy neveltek es hogy mi az elkepzelese az eletrol!!
2009. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Hihi sziasztok.En is romaniai vagyok de magyar!nekem is volt mar roman baratom,tenyleg jol csokoloznak.En megfigyeltem a roman pasiknak mas a stilusuk meg minden...de mint igaz,nem a nemzetiseg szamit
2009. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

En is hargita megyei vagyok, csak lany :D

magatol ertheto hogy jo velemennyel vagyok az itteniekrol, annal is inakbb h a baratom is idevalosi:D

nem szeretnek nyalas kepu, borotvalt honaju, bekezpzelt tutyu-mutyut magam mellett:D :P

19-L

2009. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
kossz a lepontozast, latom van aki magara ismert :D
2009. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A román pasik tény hogy elég jól csókolnak, de ez nem nemzet-függő. Tapasztalból mondom, hogy minden hiába: ha te magyar vagy, ő román, tuti hogy bunkó lesz veled. Ez épp olyan mint a kutya-macska páros...
2009. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!