Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy maradjak így ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak így ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha nem lennék /lehetnék saját magam. Bennem is van hiba tuti, de mikor a párod azért (is) nem akar összeköltözni mert a te gyermekednek előbb helyet kell csinálni!? (3 szoba van, az egyik a második fiának van fentartva aki szinte soha nincs ott, mert az anyjával él, az én gyerekem fél időben velem él, fél időben az apukájával). Ma beszéltünk erről és erre ő beköpte, hogy neki az ő "gyerekei elsődlegesek". Nincs azzal baj, én is imádom a lányom, de akkor is ez a beköpése a torkomon akadt. El is jöttem...
2021. febr. 18. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Okos nő nem szül.

Okos nő nem kezd használt, kölkös pasival.

2021. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ne maradj ebben a kapcsolatban! Nem kötelező.

Mint ahogy nem volt kötelező szülnöd sem másnak, és mint ahogy nem volt kötelező olyan hapsival sem szóba állni, aki szintén csinált már gyerekeket máshová.

2021. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom melléfogtàl. Ez egy eq, iq barom.
2021. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyik gyereke vele él, a másik az anyánál van?

Kérdező, én a helyedben nem költöznék oda a kislányommal amúgy sem.

Van otthonod, ahol önmagad lehetsz, nincs értelme ennyire keverni a dolgokat. Főleg, ha a pasi így áll hozzá. Hogy kezelné a konfliktusokat? Ez egy aknamező lenne, nem közös élet.

Hagyd a francba.

2021. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!