Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet igaz, hogy egy nő akkor válik sárkánnyá egy kapcsolatban, ha a férfi semmibe veszi?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem érdekli, hogy a nővel mi történik, mikor mesélni kezd, akkor le rázza a nőt. Ha a nő kérdezi a napjáról, nem válaszol neki. Hogy porig alázza nőiességében. Hogy vele nem viselkedik társként, viszont másnak első szóra szalad. Semmit nem beszél meg vele, de tényleg semmit. És először jön a csendben szól, hogy mi nem jó, aztán egyre hangosabban. És ilyenkor jön, hogy egy hisztis p...csa vagy, állandóan csak kiabálás van. Dicséret azon kívül, hogy jó a pörkölt, nincs.
2021. febr. 19. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
A nő mindenképp hàzisárkánnyá válik egy kapcsolatban egy idő után. Ha túl jó dolga van, azért, ha meg túl rossz, akkor azért. Benne van a génjeikben. Mindig fog találni "okot" a veszekedésre vagy hisztire.
2021. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Részben értek csak egyet az elsővel.

Igen, ha a férfi semmibe veszi, a nő emeli a hangerőt, hogy végre meghallják, észrevegyék.

És azt is aláírom, hogy ha nagyon jó dolg van a nőnek, és elfelejti értékelni, detto sárkány lesz.

De nem csak ez a két variáció létezik.

A lényeg hogy ha a férfi tényleg figyelmes, akkor a nő azt értékelje, és ne azt lesse, mi nem teljesül. Én is estem bele ebbe a hibába.

De nem ez törvényszerű.

Viszont ha a férfi nem figyel, akkor a nő garantáltan addig emeli a hangerőt, amíg fel nem hívja a figyelmet magára.

A baj az, amikor elhallgat. Mert akkor már nem érdekli. Na akkor már késő kapálózni.

2021. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Semennyire, sőt. Általában, ha az egyik fél semmibe veszi a másikat, akkor a másik fél vagy lelép, vagy teljesen alárendeli magát és bizonyítani akar.

Az elsárkányosodás pont akkor szokott előfordulni, amikor nincs semmi probléma, ezért az illető generálni akar egyet vagy túl jó a dolga és nem tudja, hogy mihez kezdjen magával.

2021. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan én még nem gondolkodtam el ezen így, viszont úgy érzem, hogy ebben lehet valami igazság, sőt! Szerintem HA egy nő megkapja a kellő odafigyelést, törődést, szeretetet akkor szinte kizárt, hogy sárkánnyá váljon. S nem, nem minden nőből lesz sárkány.😉
2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy nővel törődnek és nem csak házi cselédek, meg szexbabának nézik, akkor nem lesznek cirkuszok. De mikor annyi a lényeg, hogy legyen szex bármi áron, meg legyen kaja és tiszta ruha, akkor előbb utóbb elgurul a gyógyszer.
2021. febr. 19. 09:08
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Mar csak az a kerdes, hogy a tenyleges valasz erdekel vagy az, amit hallani akarsz?

Persze, nagyon jol hangzik az a szoveg, hogy a no nem lesz sarkany, ha figyelmet kap. Ez olyan, mintha azt mondanank, hogy a ferfi nem lep felre, ha kap szexet. Annyira jol hangzik, csak epp nem igy mukodik. Figyelmet kapo nok is lesznek sarkanyok es szexet kapo ferfiak is dugnak massal.

2021. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Amikor már egy nőnek megvan kb. mindene, elérte amit akart, van házasság, gyerek, kedvesek vele, jól él, szép nyugodtan telnek a napjai, na akkor válik igazi házisárkánnyá, mert megunja a jó sorát, és ezért direkt próbál minden semmiségből veszekedést generálni, hogy legyen egy kis izgalom vagy "cirkusz" az életében. Ez az igazság!
2021. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Amikor a pasinak minden jó, ezért azt hiszi, hogy a nőnek is.
2021. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Én erre csak annyit tudok mondani, hogy az exem évekig "dicsért", hogy még azokon a napokon sem vagyok hisztis és ez milyen jó. Szakításkor meg a fejemhez vágta, hogy hisztis vagyok.

Szerintem az a gond, hogy nem jó a kommunikáció egy kapcsolatban.. Én nem tartom hisztinek azt, ha elmondom, hogy valami nem tetszik, nem esik jól és szeretném megbeszélni. Ha sokadjára jön már elő egy adott téma és úgy érzem, mintha a falnak beszélnék, akkor szerintem jogos a sértettség. Ilyenkor nem egyből sárkányozni kellene, hanem némi empátiát gyakorolni és megpróbálni belegondolni a másik helyzetébe, de sokaknak ez nem megy. Érzelmi intelligencia egyenlő a nullával.

De nyilván van ellenpélda is, mindkét nemnél. Vannak olyanok, akiknek tényleg mindegy min, csak veszekedhessenek, mert jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak. Vagy azért kötnek bele mindenbe, mert már nem szeretik a párjukat és tényleg minden zavarja őket. Ilyen esetben meg célszerűbb szakítani, a folytonos cseszegetés helyett.

2021. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Én akkor lettem házisarkány amikor az ex szart a fejemre és en dolgoztam egyedül, vittem a háztartást a 2 gyereket meg mindent mig ő a face előtt ült éjjel nappal.

Érdekes hogy utána lévő kapcsolatban nem lettem sárkány mivel megvolt a tisztelet, elismerés, közös teherviselés. Ez a 2.kapcs ex óta és most sem lettem sárkány. Ha nincs törődés, akkor lesz vki sárkány, de elismerem hogy az is az lesz akinek túl jó dolga van. Ahogy a tesóm mondta "a nőknek a dráma kell" (tisztelet a kivételnek :-D)

2021. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!