Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a családon belüli erőszakról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

XD meg a disznó, csirke és a marha hibája, mert hagyja, hogy levágják és megegyük, ez kb. ez a logika...


Eszek húst, nyugodtan vágjunk mindent, de ne toljuk másra a felelősséget...

2021. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért az erőszak az tág fogalom. Nem mindegy, hogy pl valakinek a barátnője vizsgaidőszakban nem tanul csak bulizik és a pasija ad egy pofont, hogy észhez térjen, vagy rendszeresen veri a másikat. Szóval ilyen alapon egy veszekedés után egy pofon is erőszak de nincs itt köztünk olyan, aki sose erőszakoskodott volna valahol. SZóval neked mi az erőszak? Mert ha csak az az erőszak, hogy pl a férfi berúg és szétvewri az asszonyt, az rossz. Viszont ha valamelyik fél a kapcsolatban nagyon rossz viselkedést tanúsít, nem árt ha kap egy-két pofont.
2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12 Szerintem, az első példád is bőven erőszak. Ha a férjemben felmerülne, hogy neki kell nevelnie és nem felnőttként kezelne, akkor az nem egy párkapcsolat.


Lehet, hogy nem annyira durva a helyzet, mint a második esetben, de az emberek többsége azt sem tartja normálisnak...

2021. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
És hogyha egy nő megcsalja a pasiját, a pasija ezért pofonveri az mnicsoda? Ugyanis ha egy férfi megcsalja egy nőt, akkor a legnormálisabb dolog ha a nő behúz neki nem? Néha egy két pofon jót tesz a nőknek is és a férfiaknak is. Most nem azt mondom, hogy állandóan verni kell a másikat de ne legyünk már álszentek, hogy aki ad egy pofont az már egy aljas erőszakoló szemét. Ráadásul ha a pofon is erőszak, azt a nők szoktak többször adni nem? Akkor a nők az erőszakosabbak?
2021. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
És íme egy erőszakos véglény #12/#14 személyében, aki szerint rendben van ha kommunikációs képességeink hiányában pofon formájában adjuk a másik tudtára, hogy nem értünk vele egyet valamiben. Ráadásul még ki is jelenti hogy nincs köztünk olyan aki soha ne erőszakoskodott volna wtf, ez azért elárul egy s mást az illető környezetéről amiben él.. És természetesen akkor sincs rendben semminemű erőszak, ha a másik fél megaláz, átver, kihasznál stb. Értelmes ember ilyenkor szavak formájában közli a másikkal, amit érez, majd kihúzva magát továbblép, és nem kezdi el pofozni, verni a másikat, te jó ég.. Rémisztő belegondolni hogy miféle gondolkodású egyének járkálnak közöttünk..
2021. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"És íme egy erőszakos véglény #12/#14 személyében, aki szerint rendben van ha kommunikációs képességeink hiányában pofon formájában adjuk a másik tudtára, hogy nem értünk vele egyet valamiben. Ráadásul még ki is jelenti hogy nincs köztünk olyan aki soha ne erőszakoskodott volna wtf, ez azért elárul egy s mást az illető környezetéről amiben él.. És természetesen akkor sincs rendben semminemű erőszak, ha a másik fél megaláz, átver, kihasznál stb. Értelmes ember ilyenkor szavak formájában közli a másikkal, amit érez, majd kihúzva magát továbblép, és nem kezdi el pofozni, verni a másikat, te jó ég.. Rémisztő belegondolni hogy miféle gondolkodású egyének járkálnak közöttünk.."


Csakhogy van olyan helyzet, amikor a szavak nem használnak. Például hogyha a párod őrjöng veled mert mondjuk dürohama van és éppen dobálózik össze vissza, te mit csinálsz? Csitítod szóban, hogy nyugi, nyugi? Tudod van amikor hiába próbálsz kommunikáni. Én nem azt mondtam, hogy az az első, csak azt, hogy néha nem árt. Nem a kommunikációs képességek hiányában értettem. A szövegértéseddel van a gond, kedves véglény. Egyébként nem kell megijedned ha belegondolsz abba, hogy én milyen vagyok, csak két félreértelmezett komment miatt elkell kezdened véglényezni, mert nem értesz meg egy szöveget. Ha a párod pl részeg és őrjöng össze v issza akkor is szóban csitítod le, véglénykém? Amikor nem is érti meg amit mondasz?

2021. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom annyit ivott, hogy agresszív lesz, akkor elmegyek és keresek egy másik szállást estére. Aztán még egyszer visszamegyek összeszedni a cuccaimat.


Tényleg más társadalmi közegről beszélünk, szerintem a párom engem pontosan egyszer tudna felpofozni. Ha olyasmit csináltam, ami miatt jogos lenne, akkor úgyis jobban jár ha szakít és olyan párt keres, akivel érdemes együtt élni.

2021. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%
No, azért ne feledkezzünk meg a "gyengébb nem" által elkövetett családon belüli verbális erőszakról se!
2021. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!