Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A párom 1 éve elvált. 2 kislányuk van a nővel. Az egyik 6 a másik 4 éves.

Nem volt balhés a válás, egészen nyugisan zajlott az egész.

Én nem vagyok jóban a nővel, mert én vagyok az egyik oka a válásnak szóval én nem szivesen jópofizom vele.

Viszont 2 hete korházban fekszik, a gyerekek nálunk vannak, de a párom minden nap látogatja. Még akkor is ha a kicsik nem mennek vele. Kezd nagyon dühítő lenni.

Normális dolog?


2016. máj. 7. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon hülye vagy...

Viszont én most lenézek a kocsmába, másfél-két óra múlva jövök.

2016. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több évet éltek együtt, közös gyermekeik vannak, ha nem szerelmes belé, akkor is valaha egy családot alkottak és gondolom tájékoztatja róla, hogy jól vannak a gyerekek, vigyáz rájuk. Elhiszem, hogy dühítő és talán túlzás a mindennap, de szerintem még az elfogadható és normális kategóriába tartozik.
2016. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, elvégre hosszú évekig vele élt, és mert a gyerekeinek az anyja.

Nem tudom mit hisztizel, ha nem szeretne akkor valószínűleg nem veled lenne, elváltan.

2016. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Te beteg vagy basszus.

Az életének az egyik legfontosabb emberéről van szó.

Ahogy írtad nem balhés volt a válás, hanem nyugis. Van, hogy két ember rájön, hogy nem akarnak együtt élni, de attól még fontosak egymásnak.


Ide a rozsdás bökőt, hogy ismét egy kislány szerett bele egy felnőtt férfiba. Hány éves vagy? 21-22?


A válasz: abszolút normális dolog, hogy a gyerekei anyjának az állapota érdekli őt minden nap.

Továbbá attól, hogy a gyerekek nem mennek vele, szerinted nem akarják tudni, hogy mizu anyuval? Apu biztosan elmeséli nekik minden nap, hogy "rendben van".


Az eszem megáll az ilyen emberektől, mint te. Borzalmas személyiség lehetsz.

2016. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Az itteni felfogás szerint az első feleségnek örökkön-örökké több joga van mindenhez,mint a másodiknak.A valóságban nincs mindenhol így,sőt.Minek hagyta ott,ha számára elsőbbséget élvez? Ha még nem mentél hozzá,akkor gondold át,hogy folytatni akarod-e vele,mert nála örök többedik lennél.
2016. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

A gyermekei anyjáról van szó. Szerintem normális, hogy látogatja, hisz évekig a felesége volt, egy családuk volt és közös életük.

Ne legyél ez miatt dühös, felesleges, téged választott, de attól még érdekli, hogy hogy van a gyermekei anyja.

2016. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 90-ben született F.. ***** válasza:
77%

#5 - milyen elsőbbséget élvez? Amíg a kórházban van, addig látogatja? Ez aztán az elsőbbség.


Miről beszélsz te ember? Ne hogy már ezért a napi 30-60 percért bűnös legyen a férfi.


Nem írt ezekről a kérdező, de nem hiszem hogy pl közös programokat mond le a férfi, az exfelesége miatt (amíg az egészséges).

2016. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jeeezus a viharban:-))


Ez egy teljesen normalis dolog leven az a no a gyerekei anyja akivel joban valtak el, evidens hogy meglatogatja, ez emberi torodes. Ha az ex ferjem korhazba kerulne az elso lennek aki bemegy hozza, akar naponta is pedig gyerekunk sincs es pasikent sem erdekel viszont amin atmentunk a hazassagunk alatt azt sosem felejtem el neki, es ezert mindig halas leszek.


A jelenlegi ferjem hatalmas balheval valt el a felesegetol igy szamara edesmindegy, hogy mi van a novel (azota a no mar volt korhazban) pedig kozos gyerekuk is van. Szamomra ez a furcsa, mert en biztos bemennek es abszolut nem zavarna ha o is igy tenne.


Sztem kerdezo te a huszas eveidben jarhatsz egy idosebb pasival, ideje felnoni.

2016. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amikor a volt férjem kórházban volt, bementem hozzá minden nap, és én mentem érte, amikor haza engedték. Egyébként, ha egészséges, csak hetente, kéthetente szoktunk találkozni. Kulcsunk van egymás lakásához, hogy ha másikkal történik valami, tudjunk segíteni.

Azért váltunk el, mert házaspárként már nem tudtunk együtt működni, de az embert még mindig tiszteljük, és szeretjük a másikban.

2016. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted nem.
2016. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!