Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek miért nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem normális képet raknak ki társkeresőre? Élőben eddig mind csalódás volt.

Figyelt kérdés
Oké, hogy a legjobb arcukat akarják mutatni, de sokszor még csak nem is hasonlítanak, és átverve érzem magam.
2021. febr. 13. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
van ilyen, sajnos. nyilvan mindenki szebbnek/vekonyabbnak/izmosabbnak akar tunni, mint igazabol es nem a legelonytelenebb kepet teszi ki, de azert tenyleg van, aki kb felismerhetetlen eloben. biztos ugy vannak vele, h ha mar eljutnal a talakozoig, akkor mar mindegy lesz a masiknak vagy nem is tudom.. en csak olyan kepet teszek ki, ami megfelel a valosagnak, szoktak is mondani neha a fiuk, h en legelabb eloben is jol nezek ki, mert sok lannyal megjartak mar.
2021. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Csalódást okoznak a társkereső magazinok? Nahááát 🙄
2021. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Én is olyat képeket teszek ki Tinderre ahol a lehető legkevesebb smink van rajtam, vagy beállítás, szeretném előre tudni, hogy már elsőre is tetszenék adott férfinek természetesen. Utána már nem lesz bennem az a félelem, hogy jaj úristen, mi lesz ha meglát smink nélkül. Én már randiztam olyan fiúval aki kb 3 évvel ezelőtti képeket tett ki magáról, akkor jól is nézett ki, edzettebb volt, soványabb, az arca is más volt, Aztán talin kb alig ismertem fel, elhízottabb volt, arca is másabb, nem volt már igazán az a helyes fiú kategória amilyen a képeken. Mintha nem is ugyanaz a személy lett volna. Szerintem ez valamilyen szinten szemétség, ugyanez a lányoknál is, akik retusálják a képeiket hogy szebbnek/vékonyabbnak tűnjenek.
2021. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

Nőkre nagyon jellemző ez, az összesre szinte. Mindig érdemes a látottakból legalább 20%-ot kivonni és úgy nekimenni a randinak.

Már előre tudom, hogy ha csak arcól van kép és az is csak egy bizonyos szögből (legtöbbször felülről), akkor tuti, hogy bűnronda a csaj. A tisztességesebbje azért odabiggyeszt a jól beállított fotósorozat végére egy egészalakosat, amin látszik, hogy 120+ kg. Szomorú ez, én sem értem, hogy mit várnak, majd élőben tetszeni fog?? Szerintem ezek elsősorban saját maguknak hazudnak.

2021. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

/Már előre tudom, hogy ha csak arcól van kép és az is csak egy bizonyos szögből (legtöbbször felülről), akkor tuti, hogy bűnronda a csaj. /


Aztamindenit, pont ilyen 2 képem van kint Tinderen, és eddig még egy fiú sem csalódott élőben, épp ellenkezőleg.

2021. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5. De minek fényképezed magad felülről, szerinted az a természetes? Vagy te a "szopópózra" fektetedca hangsúlyt, hogy majd így látnak?
2021. febr. 13. 11:18
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Felülről könnyű lecsalni a kilókat, keskenyebbnek tűnik az arc, nincs toka, helyesebb az orr, nagyobbak a szemek, többnek tűnik a haj.


Aki csak arcot fotóz, az önbizalomhiányos és/vagy dundibb.

2021. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
5: egy fiú sem? Ezek szerint több volt... lehet, hogy csak nem mondták a szemedbe :DD
2021. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

"szopópóz" :D

A nagyon csúnyák szokták még azt is, hogy csak a szemüket fotózzák :D. Hátha már attól belezúgsz és észre sem veszed, hogy semmi más nem stimmel :D.

2021. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Képzeld, nem csak felülről szoktam magam, azt írtam is, hogy összesen 2 képem van olyan, amit felülről fotóztam, a kb 10-ből. Ebből így összesen 4 egész alakos. És hozzátenném kis mindentudók, hogy vékony vagyok. Így is írnak a férfiak bőven, nem szenvedek hiányt. :D retusálni sem retusálok, és filtereket sem aggasztok a képeimre. Eddig még egy fiú sem csalódott, amikor megláttak élőben.
2021. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!