Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok ugyanazt adná nektek Valentin napra, mint amit az exével is adtak régen egymásnak?

Figyelt kérdés

Kézzel írt kuponok (masszázs,programok stb)-ez egyébként egy kedves és aranyos gesztus.De. Azért esik rosszul, mert ez az 1. együtt töltött Valentin napunk, és nekem egyből az jutott eszembe, hogy az exének is ugyanezt adta, illetve ami az előző lánynak jó volt, az a mostani csajának is biztos jó lesz. Vissza akarom adni neki, de aznap nem akartam megbántani, de nekem eléggé rosszul esett, hogy "ennyit" kaptam tőle. Én készültem neki több aprósággal, de annyira nem értékelte, ahogy láttam az arcán.

Szerintetek jogosan sértődtem meg?


24N



2021. febr. 20. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod mit adott az exnek? Minek faggatod?
2021. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem faggattam, magától mondta még régen. A kapcsolat elején rengeteget mesélt az előző lányról, sajnos sokkal többet tudok, mint amennyit szeretnék. Majdnem 2 éve vagyunk együtt.
2021. febr. 20. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a kupon nem túl személyes ajándék szerintem, ezért nem izgatna fel különösebben a dolog. A Valentin nap meg szerintem hülyeség.
2021. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Engem is zavarna
2021. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

eleve ez a valentin napi ajandekozgatas eleg egyugyu dolog, ezen megsertodni meg plane. ha nincs ajandek, az a baj, ha csak egy csoki, az a baj, ha olyan, amit mar adott masnak, akkor az..


eleve ez a ‘kuponos’ baromsag eleg kozhelyes, rengeteg ember ezt csinalja, akinek nincs otlete, tehat nem egy nagy egyedi, megismetelhetetlen dolog. gondolom, a pasidnak fsza kivan ezzel a valentin napi hulyeseggel, de nem akart ‘ures kezzel’ menni, mert azon is megsertodtel volna, szoval legalabb ennyi energiat feketett bele. gaz, de ez az egesz ajdendekozgatas gaz, meg az is, h ennyire komolyan veszed es behisztizel.

2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is akartam egy lávalámpát. A férjem az exnek vett anno, a lámpa a szakítás után férjem haverjához került. Továbbra is akarok egyet, nem érdekel kinek vett már korábban.
2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem rajongok a Valentin napért, mert nem csak ezen az egy napon kell kifejezni az érzelmeinket a párunknak, inkább az zavar, hogy ugyanazt kaptam mint az exe. Inkább ne adott volan semmit. :( A problémám gyökere inkább az ex, nem az ajándék- ez csak egy tünet inkább.
2021. febr. 20. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy egyszerűen csak nincs benne semmi kreativitás. Örülj neki, hogy van párod, aki szeret, ne a múlton lovagolj.
2021. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is megsértődnék, ezekszerint nem tette magát túl az exén... itt nem az ajándékon, hanem az -esén, kreativitáson van a hangsúly szerintem. Szerintem nem is szereti a kérdezőt a párja, hogy csak ilyen kuponokat add neki, amit az exénekbis adott. Miért halt ki a kreativitás az emberekből??
2021. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
9-es, nem mindenki a kötelező nyáladzós nappal akarja kifejezni a szeretetét a párja iránt.
2021. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!