Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Mit szólnátok, ha a párotok ugyanazt adná nektek Valentin napra, mint amit az exével is adtak régen egymásnak?

Figyelt kérdés

Kézzel írt kuponok (masszázs,programok stb)-ez egyébként egy kedves és aranyos gesztus.De. Azért esik rosszul, mert ez az 1. együtt töltött Valentin napunk, és nekem egyből az jutott eszembe, hogy az exének is ugyanezt adta, illetve ami az előző lánynak jó volt, az a mostani csajának is biztos jó lesz. Vissza akarom adni neki, de aznap nem akartam megbántani, de nekem eléggé rosszul esett, hogy "ennyit" kaptam tőle. Én készültem neki több aprósággal, de annyira nem értékelte, ahogy láttam az arcán.

Szerintetek jogosan sértődtem meg?


24N



2021. febr. 20. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről írtam, hogy itt nem az ajándékról van szó, hanem hogy ugyanolyat ad mint a volt párjának. Azért ne már. Te sem örülnél neki szerintem, főleg, ha tudnád, hogy ilyeneket kapott a volt párja.
2021. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem problémáznék rajta, mindössze fantáziátlannak tartanám.
2021. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!