Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan veszitek rá magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszitek rá magatokat, hogy mást is csináljatok a gépezésen kívül?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg azokhoz szól, akik home-office-ban vannak otthon, nem járnak el gyakran máshova emberekkel találkozni és nincsenek gyerekeik.


Én azt tapasztalom, hogy mi egyre többet gépezünk a férjemmel, ami nincs jó hatással a kapcsolatunkra és a hangulatunkra sem. Eleinte még társasoztunk, meg rengeteget telefonáltunk, közösen nekiálltunk könyvet olvasni és tornázni, de az utóbbi időben leginkább már csak gépezünk, igazából beszélgetni sem nagyon tudunk miről.


Tudtok segíteni, hogy ti hogyan tartjátok minimumon a gépezést, vagy hogyan limitáljátok mondjuk napi 1 órára hétköznap, kettőre hétvégén? Nekem már teljesen hozzánőtt a kezemhez a telefonom és lassan tényleg úgy gondolom, hogy már nincs is olyan téma, amiről nem tudom a férjem véleményét.


2021. febr. 21. 05:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Erőt veszel magadon és lerakod.

Ebben nem tudom milyen segítséget vársz. Ha nincs akaraterőd lerakni akkor ez van. Ha meg van akkor nem nyomod a telefont meg a gépet egész nap, mert érdekel, hogy ne nyomd.

De jó a tuti tipp: Számítógép esetén "Start menu-->Leállítás", Telefonnál pedig oldalt van egy kis gomb, azt kell megnyomni és a kézből lerakni.

2021. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak én dolgozok itthonról, férjem nem. Én is rengeteget gépezek. Mondjuk Nekem a hangulatomra nincs rossz hatással, nem húz le, viszont én sem tudok elszakadni tőle. Pedig már nincs is mit olvasni valójában. Részben unom is a facebookot is, a gyakorit is, meg annyit töltök ezeken, hogy nagyon nem is tudok újat olvasni, de mégis görgetem és olvasom. Borzasztó. Pedig van ezernyi könyv amit ki szeretnék olvasni, de egyszerűen nem tudok elszakadni. Nem tudom, talán mert adnak valami, bár hamis, de mégis egyfajta társaság-érzést...😔
2021. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Jatszatok közösen. En Nő létemre totL rácuppantam az Xbox.ra :D
2021. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Mi is közösen jatszottunk exemmel x box.

3 napig folyamat es hasonlok. Szinte már kiégett a szemünk :D

De mellett jartunk Pl münchen Oktoberfest es hasonlokra rengeteg haver izgalmas program.

2021. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz olyan partner kell, aki izgalmasabb, mint a számítógépes játékok.
2021. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2: ugyanezt írhattam volna én is. tele vagyok könyvekkel amiket el szeretnék olvasni, de inkább a facebookot és a gykt pörgetem felváltva, remélve hogy amíg az egyiken voltam, történt valami a másikon....:D
2021. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös,Nagyon jól megfogalmazás, én is kb. igy vagyok a gyakorival, bár én férfi vagyok és más élethelyzezben. (nem home Office)
2021. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok ismét, a 2-nek szántam a kommentet, nem az 5-ösnek.Elírtam :)
2021. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Beszeljetek es legyen net mentes nap

Huzd ki a modemet arra a napra


Kezdjetek szexel a napot kozos reggeli majd huzgatok el otthonrol pl kirandulni. Vagy varost nezni.

2021. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is a közös játékot javaslom, kooperatívan vagy akár egymás ellen is. Sokat segít az ilyen helyzeten
2021. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!