Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bűnös az a szingli lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bűnös az a szingli lány, aki nem utasította el a legjobb barátnője párjának a közeledését?

Figyelt kérdés

Egy régóta szingli lányismerősöm így számolt be a történetről: az egyik legjobb barátnőjének a pasija bejött neki, de soha nem tett semmit annak érdekében, hogy ellopja őt a barátnőjétől, ilyet nem tenne vele. Azonban egy házibuli alkalmával, ahol mindhárman elég sokat ittak, a barátnő kidőlt, ők ketten pedig szexeltek. Tehát gyakorlatilag megcsalás történt. A férfi kezdeményezte, ő akarta ezt megtenni, a lány pedig csak beleegyezett. Ő szerinte ezért ő nem bűnös, mert eleve szingli, ő nem csalt meg senkit, ő kettejük kapcsolatára nézve pedig semmivel nem jobb az, hogy ha a férfi csak meg akarta volna tenni, ahhoz képest, hogy meg is tette. Ha elutasította volna őt, a szándék megvolt így is - úgy is a férfi részéről. És egyébként sem voltak józanok.

A barátnő nyilván másképpen látja az esetet. Véleményetek szerint jogos ezért a barátságukat felbontani (régóta legjobb barátnők), vagy ez a lány ártatlan, nem hibáztatható, és a férfit kell kérdőre vonni, mert ő akarta?



2021. febr. 21. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevezze magát barátnőnek, nem érdemli meg ezt a jelzőt. A harmadik fél csak akkor nem hibás, ha őt is átverik, ez a lotyó tisztában volt a tetteivel, tudatosan hozta azt a döntést, hogy így hátbaszúrja a barátnőjét. Szerintem teljesen jogos, ha a megcsalt lány mind a két férget végleg kirúgja az életéből.
2021. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... azért a barátnő viselkedése így is komoly etikai problémákat vet fel, igazából amit mond az csak egy béna kifogás. Az ilyen barátnő, nem barátnő -szerintem... Persze a faszi is gáz...
2021. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bűnösök mind a ketten.
2021. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gerinctelenség nem bűncselekmény, de ettől még szánalmas a "barátnő". Kuka az is, meg a pasi is.
2021. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Viszont ha elutasítja a pasit, és másnap amikor felkelnek elmeséli a barátnőjének hogy rá akart mászni, akkor egyébként is kuka a pasi, akkor meg már nem mindegy, hogy elutasítja-e?


Azt mondjuk nem tudni még, hogy így kukázva lett-e.

2021. febr. 21. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben nem szúrja hátba a barátnőjét, úgy csak a pasi kuka. így ő is.
2021. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a " legjobb baratno", nincs szukseg ellensegre.
2021. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van (volt) ilyen barátnőm.

Ő ugyan nem feküdt le a barátnője pasijával, amíg együtt voltak, de csendben fogadta az udvarlást, szerelmi vallomásokat. Többször megcsalta a barátnőjét, elmondta a barátnőmnek a csávó 2 szerelmi vallomás között, de ő erről is kussolt. Majd amikor szakítottak, rácuppant a csávóra és összejöttek. Nagyon komoly lánynak tartja magát, de simán összejött egy többszörösen hűtlen pasival, aki a párja mellett udvarolt neki, és felrúgott egy gyerekkori barátságot. Sőt, kettőt is, mert nekem sem igazán a barátom azóta, mert nincs kedvem hozzá.Végigkövettem a sztorit, és ezerszer mondtam neki, hogy ne már + mondja el a barátnőjének az egészet. Ráadásul úgy adta elő, hogy azért nem mond el semmit neki, mert olyan szerelmes, hogy úgyse hinné el, és különben sem jönne össze soha a csávóval, tehát mindegy is. A megcsalásokat meg nem szükséges elmondani, mert "legbelül ráérez majd".


Nekem már ez a sztori is hányinger, nemhogy az a verzió, ami itt le van írva, hogy le is feküdt a "barátnő" a csávóval.

Undorítóak az ilyen emberek és nincsen mentség erre.

2021. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasi is és a barátnő is egyaránt bűnös.

Én a barátnőmtől azt várom el, hogy nemcsak hogy utasítson vissza egy ilyen közeledést, de ossza is ki a pasit rendesen, aztán pedig rögtön mondja el nekem a történeket, hogy tisztában legyek vele, milyen féreg a párom!

2021. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha elutasítja a pasit, és másnap amikor felkelnek elmeséli a barátnőjének hogy rá akart mászni, akkor egyébként is kuka a pasi, akkor meg már nem mindegy, hogy elutasítja-e?"

Ha ez a kérdés komolyan megfordult a fejedben, akkor te se vagy különb mint ez a két féreg. Fogadjunk te vagy a szingli barátnő.. Hányinger.

2021. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!