Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyannal, akinek van már induló kapcsolatja?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve :) Nem rég utaztam, és aki pasi elvitt nem ismertem, nem is beszéltünk mert mások is voltak az autóban, de akkora ellenállhatatlan vágyat, szexuális feszültséget éreztem, a srác szeme is rá-rátévedt a lábamra. Nagyon ismerősnek tűnt, rá is kerestem fbon, sok közös ismerősünk van, de nem egy városban lakunk. Ő rám is irt, két hete folyamatosan beszélgetünk, de van valakije, akivel most jött össze. Már hivott kávézni, vagyis nem egyből az ágyába hivott, de nem tudom van-e igy ertelme ismerkedni. Vagy van hogy az ember találkozik valakivel, aki jobban megfogja, mint aki mellette van? én nem akarok senki kalandja lenni, nem tudom, hogy ha el is megyek kavezni hogy legyen. Azzal senkit se lehet letámadni, hogy te mit akarsz tolem, a ferfiak a cel erdekeben amugy is sokszor hazudnak.
2017. febr. 19. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve leirna magat azzal elottem, hogy mas hata mogott hiv randira.
2017. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne gerincen, talán. Megpróbálhatnád a másik lány helyébe képzelni magad, hogy együtt vagy a sráccal, majd ő elkezd mással kávézgatni a "szexuális feszültség" miatt.
2017. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondold végig, hogy TE mit akarsz olyan pasitól, aki már egy induló kapcsolatban sem hűséges, hanem ismerkedik a barátnője háta mögött.

Sok jóra ne számíts, bár vannak csodák. Néha.


Ha te ilyen könnyen el tudod vinni, akkor más meg tőled fogja. Mindenkinél van jobb és szebb.


A helyedben nem foglalkoznék vele, mert nem szeretnék pofára esni.

2017. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem foglalkoznék vele. Nem tudok férfiként vagy akár emberként tekinteni valakire, aki a meglévő kapcsolata mellett randizgatna mással, akkor sem, ha az a más én lennék. Nem érdekelnek a kifogások sem, pl. rossz kapcsolat, stb. - ha annyira rossz, tessék előbb lezárni majd utána ismerkedni, én nem akarok egy kapcsolatfüggő, gerinctelen, sunyi alakot magam mellé.
2017. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vajon ez ennyire igaz lenne, hogy ha massal megteszi, veled is megfogja? ..elgondolkodtató. De egy kave, ismerkedes meg nem megcsalas, nem?
2017. febr. 19. 12:01
 6/12 anonim ***** válasza:
en inkabb nem irok semmit...regimodi vagyok erkölcs terèn..34f
2017. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert megneznem az arcodat hullaszerelmesen egy indulo kapcsolatban, amikor a pasid bejelenti, hogy megy randizni egy masik novel, mert a kavezas meg az ismerkedes nem megcsalas...
2017. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
engem már csaltak meg, olyan szinten, hogy nem egy városban laktunk, a mi kapcsoltunk se volt olya komoly, akkor indult es osszejott a kolleganojevel... hát ilyen is van. De a pasijaimnak mind voltak lany baratnoi is, nekem is van fiu haverom.... Barakozhatok ezzel a sraccal es legfennebb maradunk haverok, baratok. De mi van ha o az igazi es nem adok eselyt mert o most jott ossze valakivel, akivel meg nem komoly a kapcsolata. Az eremnek van egy ilyen oldala is, de ezek a velemenyeek utan engem is elgondolkodtatoba ejtett, hogy jobb ot hagyni.
2017. febr. 19. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasd magad bátran, de jól tudod, hogy részedről is ugyanolyan féreg dolog ez. "Csak kávéztok", hogyne. Ha lenne bármennyi gerince a gyereknek, előbb kirakná a másik csajt, elvégre ha ilyen könnyen rágerjed másra, az nem valami tartalmas kapcsolat.

A szexuális feszültség meg nem jelent semmit azon felül, hogy meghúzna.

2017. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nemis az zavarna, hogy velem is képes lenne megtenni, hanem már alapból az, hogy mással megteszi.
2017. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!