Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a páromnak, hogy szeretem vagy hogy édes, azt mondja idegesíti. Ez azt jelenti, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Mindig arra kér, hogy ne mondjam neki mindig, pedig nekem jólesne, engem meg az idegesít, ezt miért kell elutasítani.

Sose volt egy romantikus alkat, de már elegem van ebből...



2021. febr. 22. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez azt jelenti hogy kezdi magát vmi kis cuki ölebnek érezni melletted :D
2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem lesz tartós kapcsolat :-(

Az én Párom se az a nagyon romantikus alkat de szereti ha mondom soha nem sok neki és persze ő is mondja.

2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert ezek sablonos megszólítások, próbálkozz mással "kis hópihém", "zsemlemorzsám" "kókuszmalacom", na ezekre már felfigyelne.
2021. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
Találj ki mást és ne mondd el napi 100x. Egy becézgetést nem azért mondunk másnak, hogyha neki nem tetszik, akkor mi mérgesek legyünk.
2021. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Kókuszmalac xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem is idegesít, de szeretem a párom. A romantikától viszont rosszul vagyok.
2021. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Túlzásba viszed. Megfojtod. Nem kap levegőt. Engem is szètbaszna az ideg ha 5 percenként hallamàm.
2021. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy romantikus alkat és őszintén szólva engem is idegesítene. Megkért rá, hogy ne mondogasd ilyen gyakran, tényleg ennyire nehezedre esik ezt betartani? Tényleg ennyire szarsz arra, hogy ő mit érez? Marhára szeretheted ha ennyire kényszeresen muszáj ráerőltetned a saját szeretetnyelved. Biztos belehalnál, ha egyszer úgy mutatnád ki a szereteted, ahogy azt ő szeretné és nem úgy ahogy te. Pfffff.
2021. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2021. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!