Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban voltunk, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban voltunk, és a pasi minden egyes szava hazugság volt, most megtaláltam a társkeresőn, hogy tegyem ezen túl magam? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban voltunk már fél éve.

Az egyik barátnőm állandóan azzal piszkált hogy tuti rajta van valamelyik társkereső oldalon nézzem csak meg.

Nem érdekelt hónapokig. Erre most ő megtalálta helyettem, mert kíváncsiságból beregisztrált és tényleg ott a pasi, igazolt az adatlapja is tehát nem lehet kamu sem.


Nekem mindvégig azt hazudta mennyire szeret, és semmi ideje nincsen egyáltalán semmire, így már telefonálni sem telefonált az utóbbi hónapban arra hivatkozva hogy nincs ideje semmire!

Nekem mindig azt mondta mennyire utál ott lenni, abban a városban és vissza szeretne jönni onnan, mert rossz neki ott!

A társkereső oldalon meg ki van írva neki hogy randizni szeretne, és keres valakit maga mellé mivel ő nemrég költözött abba a városba és annyira szeret ott lenni (társkeresőn az adatlapján ez a profil leírás nagyjából)!


Rájöttem az elmúlt fél évben minden egyes szava hazugság volt, mindvégig átvert.


Hogyan reagáljam le? Ezen túl lehet tenni magam egyáltalán?


2021. febr. 24. 02:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Természetesen túl fogod tenni magad rajta - de egy ilyen csalódás után nehéz lesz újra bízni valakiben. (Pár hónapja jártam én is úgy, hogy egy hazudozót szedtem össze társkeresőn, az internet az ilyen aberrált pszichopaták ideális vadászterülete sajnos.)

Én mindenképpen szembesíteném a pasit, nem feltétlenül kell elküldeni őt a ...ba. De meg lehet mondani neki, hogy ezt aljas dolognak tartod és csalódtál benne.

A kapcsolatot viszont ezután teljesen megszakítanám és mindenhol letiltanám őt.

2021. febr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta regisztrált, valószínűleg mindvégig ez idő alatt /fél év/ csak hülyített engem.


De az biztos ezek után hogy minden szava hazugság volt.


Mostmár megértem az alkoholista embereket, szerintem én is az leszek ezek után. Ezt épp ésszel nem tudom felfogni mire volt jó ez neki.

2021. febr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy megérted, hogy egy ilyen selejtet azonnal ki kell dobni az életedből. Nem érdemel meg egy könnycseppet sem.

Magadat viszont ne okold, te jóhiszemű voltál és távkapcsolatban még nehezebb kideríteni a másik szándékait. Ha nem bukik le a társkeresővel vagy a munkahelyéről csalna valakivel, sosem vetted volna észre. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, fogd fel tanulópénznek, ne menj bele távkapcsolatba. Szeresd és becsüld magad, ez nagyon fontos.

2021. febr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

Neki ez csak megérte. Folyamatosan foglalkoztál vele, szeretted. Nem volt magányos.

Vannak olyan emberek, akiknek az egóját táplálja, ha manipulál és hazudik valakinek, aki minden szavát elhiszi.


Távkapcsolatba tényleg nem érdemes belemenni.

2021. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy naiv, ha valakinek nincs rád ideje, nem érzed jól magad a kapcsolatban igenis kezdj el gyanakodni és cselekedni. Sajnos sok embernek más az értékrendje, helyedben elvetném eleve a tavkapcsolatot is, mert nem egyszerű valakit megismerni.
2021. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
En eleve nem ertem, hogy az miert nem redflag nalad, hogy nem er ra? Egy kapcsolatban mi lenne veletek, ha naponta 5 perce nincs, hogy telefonon felhivjon? A perces menetebe meg belefersz, aztan mentek aludni? Komolyan erdekel, hogy mit kepzeltel el, hogy ebbol milyen kapcsolat lesz? Aki nem er ra talalkozni, az a kapcsolatban sem lesz ott.
2021. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem akarok cinikus lenni, de most akkor az egész "kapcsolat" egy telefonos beszélgető-partnerségből állt? Azt ugyan ne sajnáld. Sok piti, hazug ember van, ezzel nincs mit tenni.

fel a fejjel, és lépj tovább! Tudom, ezt könnyű tanácsolni, de te sem akarnád már ezt a nyomit visszaengedni az életedbe.

Az alkoholt viszont felejtsd el! Volt alkeszként mondom, hogy a világon semmit nem old meg, se bánatot, se fogfájást, viszont könnyű belecsúszni és marha nehéz kimászni belőle.

2021. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem, hogy szembesíteni próbáltam vele, finoman szólva utaltam rá hogy hazudik, és elegem van a hazudozásaiból!

Semmi Csúnyát nem írtam! Teljesen normális hangnemben írtam neki üzenetet.


Az volt a válasza, hogy a legnagyobbak hibát vetettem most ellene, amit csak el lehet képzelni, mert ő bizony soha nem hazudik!

"És itt végeztem veled, most végeztünk".

Ezt mondta! Felháborító!

2021. febr. 24. 18:06
 9/22 A kérdező kommentje:

Lekezelő stílusban beszélt velem, megint teljesen hülyének nézett. Azt mondta ő soha nem hazudik.


Konkrétan bizonyítékaim vannak, hogy minden egyes szava hazugság volt! (Ezeket nem írtam neki csak nektek válaszolóknak írom!)

2021. febr. 24. 18:09
 10/22 anonim ***** válasza:
Hazudik, kiderült, tagad és azért végeztetek mert még mindig hazudik és nem is akarja hogy ez kiderüljön. Ne is foglalkozz vele, még felháborodni is felesleges.
2021. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!