Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem támadásból, kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem támadásból, kizárólag kíváncsiságból kérdezem azokat a nőtársakat, akiknek jópár évvel idősebb a pasija. Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Volt 5 és fél évvel idősebb barátom 3 évig, már az is zavart. Úgy éreztem, mire eljutunk majd a gyerekvállaláshoz, lehetne 5 évvel fiatalabb, mert kicsit túl későn jön majd neki. Sokkal előrébb tartott az életben is, ami egyfelől segítség, másfelől szakadék.

Nekem fura, hogy mások 10 év körüli korkülönbséggel is elvannak, hogy kooperáltok?

Szerintem nekem az ideális az olyan -2 évvel fiatalabbtól +3 évvel idősebb pasi, tehát aki velem egyidős. A barátom, akivel 2 éve együtt vagyunk, több, mint 1 évvel fiatalabb nálam. Így alakult, nem terveztem. De el kell mondanom, hogy még régen, mikor összejöttünk, akkor felemelő érzés volt, hogy 5 és fél évvel idősebb pasi után lett egy velem egykorú, sőt, fiatalabb. Úgy éreztem, lekerült a vállamról az a nyomás, amit az exem kora váltott ki. Velem egykorúval a gyermekvállalás gondolata is sokkal kényelmesebb.

Na, de mások elvannak ugye 10 év korkülönbséggel is, gyermeket is vállalnak.


2021. febr. 24. 10:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekem tulajdonképpen nem az számít, hogy a pasi fiatalabb-e vagy idősebb nálam, hanem, hogy korban közel legyen. De attól még a sokkal fiatalabb pasitól öregnek érezném magam. :D Akkor már inkább idősebb, úgy hagyományos. Csak hát zavart, mikor így volt.
2021. febr. 24. 11:43
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
8 évvel idősebb a párom, és nincs semmilyen problémánk. Sosem jöttem ki jól a korombeli férfiakkal, másképp láttuk a világot. Volt egy két évvel idősebb barátom, de egészen másképp láttuk a világot, ő még nem ott tarott ahol én. Igaz, hogy hasonló jövőképünk volt, csak ő 5-10 évvel későbbre tervezte, mint én.
2021. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom 5 évvel idősebb. Tulajdonképpen egy élethelyzetben vagyunk, így nem zavar. De ennél több nekem sem férne bele. Egy nálam 10 évvel idősebb ember tartson már előrébb, mint én, mert én sem fogok megrekedni ezen a szinten, ahogy eddig sem tettem. Viszont akivel nem vagyunk egy szinten, az meg nem a társam. Tehát számomra is kizáró ok, ha valaki túl idős, de 25 éves kor felett az 5 év különbség szerintem nem hatalmas.
2021. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%

Erre a kérdésre nem fogsz veled egyetértő válaszokat kapni.

Többségben olyan nők írnak majd, akik nem elég jók, szépek, vékonyak stb. ahhoz, hogy korban hozzájuk illő párt találjanak, ezért az idősebb korosztályból kellett választaniuk. Ők bizonygatják, hogy mennyire boldogok így.

A másik oldal meg a fiatal pipihúsra vágyó férfiak, nekik természetesen belefér a 20-25 év korkülönbség is.

Majdnem kihagytam az inceleket - őket nem sorolom a férfiak közé - tőlük meg csak beszólásnak szánt vergődést kapsz, mint pl. a #6-ostól.

2021. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem zavar. 7 év van köztünk, de ugyanolyan érettségi szinten vagyunk és kb ugyanott tartunk az életben. Ő kicsit későn érő, én meg koravén voltam mindig, úgyhogy találkoztunk félúton. A mindennapokban egyáltalán nem tűnik fel, néha eszünkbe jut, hogy ő már iskolás volt mikor én megszülettem, aztán jót nevetünk.
2021. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem 14, épp ellenkezőleg. A velünk egykorú férfiak túl gyerekek hozzánk :D
2021. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, a legtöbb válasz normális volt.
2021. febr. 24. 15:32
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mindig a 6-8 évvel idősebb férfiak voltak az ideáljaim, talán csak oviban nem.:) Én attól érzem férfinek a férfit, egyszerűen kell ahhoz, hogy fel tudjak nézni rá. Sajnos ennek ellenére sose jött össze ez a korkülönbség, 2 ilyen pasiba voltam halálosan szerelmes, de nem jött össze velük. Nem a korkülönbség miatt, de az egyik szerintem csak szamárnak akart a ló helyett, a másik meg már családos volt, amikor megismertem és bár vonzódott hozzám, nem lett az egészből semmi. Most megismertem egy 8 évvel fiatalabb férfit, aki nagyon vonzó számomra, de ez a korkülönbség viszont nagyon zavar, úgyhogy esélyt se adok neki. Ha elgyengülnék, kiszámolom, hogy amikor én 60 éves mamika leszek, ő 52 éves vonzó férfi lesz és már el is megy a kedvem az egésztől. Szerintem a nők hamarabb elfonnyadnak, mint a férfiak, emiatt ideálisabb az, ha a férfi pár évvel idősebb. Egy 50 éves férfi még lehet nagyon vonzó akár egy 30 éves nő számára is, egy 50 éves nő viszont már bármit is gondol magáról, eljárt felette az idő.
2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

A dátumok semmit se számítanak. Én 50 vok, de kenterbe verem a fiamat erönlétben, fizikálisan. Mondjuk az is igaz, hogy nem szokványos dologról van szó. Így nem is mérhető az átlaghoz. A bnőm 35.

4 éve szépen, boldogan élünk.

Szoktunk azért ezzel hülyéskedni.

Pld

Ő: Már megint félmeztelenül vagy kint? Mutogatod magad az Icanéninek, mi??? (a 70 éves szebeszomszédnéni)


Én:Én már akkor is csajoztam, mikor te a csattogtatós lepkét tologattad!

Az öcsémet tologáltam a kertünkben a babakocsival,mert nem voltál a közelbe, hogy tologassalak!! (Öcsém pont 35)


:)

2021. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!