Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat tudok, hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés

A párom a kapcsolatunk elején részletesen beszámolt az összes korábbi kapcsolatáról - nagyon részletesen. Pedig nem kérdeztem semmit. Éppen ezért nem is tudtam ezt, de főképpen a hallottakat hova tenni.


Alap esetben nem vagyok féltékeny típus, de a hallottak után egyszerűen nem tudok nem arra gondolni, hogy kivel hol járt, mit csináltak stb.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, mert előttem történtek ezek. Éppen ezért nem is kérdezek soha exekről.


Mióta elmesélte, hogy melyikkel hol nyaraltak, évente hányszor és hogy milyen volt a kapcsolata velük egész egyszerűen csak ez jár a fejemben.

Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy kivel, mit, hol élt át, pedig nagyon szeretnék.


Voltatok már ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?


Már a szakításon is gondolkodtam, de túlságosan szeretem.


Köszönöm a konstruktív hozzászólásokat!


2021. febr. 25. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hasonló volt a helyzet. Nem vagyok féltékeny típus, de az exem minden egyes nap szóba hozta valamelyik excsaját. Mindig mindenre volt egy példája. Kb még azt is örömmel mesélte nekem, hol kinek volt orgazmusa... Szóltam nem 1x nem 2x, hogy ehhez semmi közöm és baromira nem érdekel. Szerinte nem volt ezzel baj... Szerintem annál inkább. Én szakítottam.
2021. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Te csak egy pótlék vagy. Egy használati tárgy. Dobd ki
2021. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, de te éretlen vagy egy komoly kapcsolathoz.
2021. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit elkéstél az első sztori legelején kellett volna leállítanod.


Most már mit tehetnék próbálj ne rágódni ezeken.


Én nem vagyok híve az ilyen leltározásnak, nem mintha titok volna. De néha úgyis szóba kerül, ha valamiért fontos.



Nálunk ez soha nem volt külön program.

2021. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!