Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog halni a kutyusom 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog halni a kutyusom 14 év után és nem tudom mennyi támogatást "várhatok el" a páromtól akivel 3 éve vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Külön albérletben lakunk már párommal (panelban), a kutyus pedig anyukámnál maradt a kertes házban. 14 éves, 8 éves voltam mikor örökbefogadtuk, gyakorlatilag vele nőttem fel.

Sajnos az utóbbi időben minden egészségügyi baja előjött és úgy tűnik kezdi feladni. Nem tud már katéter nélkül pisilni, nem eszik, fájdalmai vannak.

Megszakad a szívem. Párom nagyon kedves, ő is nagyon szerette a kutyit, mindig mikor mentünk látogatni játszott vele, dögönyözte stb.


Nem akarok túl sok nyavajgást rátenni, tudom, hogy unalmas egy idő után. Azt is tudom, hogy rettentően kedves és támogató, ezt már bizonyította.


Sajnos a legrosszabbkor jön ez az egész, mert a kutyát valószínűleg 1 héten belül altatni fogjuk, páromnak meg nagyon sok éjszakája volt most, én meg nappal dolgozok. Sokat leszek egyedül.


2021. febr. 25. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
3 év az azért sok idő haha teljesen normális ha szeretnél támaszt kapni, egy 1 éves kapcsolatnál is normális lenne, sőt bármilyen párkapcsolatnál. csak kommunikáld felé, hogy ez neked fontos
2021. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Roppant hülye kérdés, már ne is haragudj, látszik, hogy az első veszteség megélése!

Van, akinek teher a pátyolgatás, másnak kapaszkodó, lehet, hogy ő elsőre nem tudja felmérni, hogy mire van szükséged, és az is biztos, hogy te sem tudod, hogy mivel segítene. Úszni kell az árral!

2021. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális, hogy igényed van a párod támogatására. Beszéljetek róla, hogy neked mire van szükséged, mi esne jól és a párod miben tud melletted lenni -szem előtt tartva a leírt nehézségeket. Pl. ha neked az könnyebbség hogy mellette vagy, és mondjuk hétvégén megoldható hogy ő napközben alszik, te pedig nála vagy, mert megnyugtat az hogy közel van, akár működhet. Lehet érdemes ezt a kutyus elaltatása előtt megbeszélni a pároddal, mert most még talán kicsit tisztább fejjel tudsz gondolkodni, mert annyira még nem öntött el a gyász.

Sok erőt kívánok neked!

2021. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Együtt élünk már, szóval szerencsére nem kell átjárkálni egymáshoz. Csak most full ellentétes műszakokba dolgozunk, gyakorlatilag fél órára fogunk találkozni holnap is, mert amikor ő hazaér, én kb akkor indulok és fordítva :(
2021. febr. 25. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
#2 vagyok, a nagyon negatív, nálunk ebben a korban 1 szülő és a másik oldalon egy közeli barát elvesztése történt. Bőven van tapasztalatom, hidd el, még egyáltalán nem tudod, hogy mire lesz szükséged, ő meg lehet, ha megfeszül sem tud segíteni..
2021. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a fajdalmad ugysem utana rogton tor rad. Altalaban ugy volt, hogy elotte volt szornyen rossz. Mikor megtortent, utana nagy csend, beke lett, a tobbi csaladtagban is. A banat hullamokban jott kesobb. A siras volt a legjobb orvossag, es egyedul, mert a masik osztonosen vigasztalni akart.

Szerintem a banat megelese es a figyelemelterelo dolgok felvaltva segitenek.

Nagyon sajnalom. De a kutyadnak mar megvaltas lett. Es mivel szep kort megert, szerintem a fajdalomban mindig megnyugvas, hogy neki kerek, egesz elete volt.

2021. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért, ha úgy ítéled meg hogy sok a támogatás azonnal abba tudod majd hagyni a gyászt? Ez nem így működik. Tudja hogy fontos neked a kutyus? Ha te is fontos vagy a párodnak akkor megérti.
2021. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érezni fogod, hogy számíthatsz-e a párodra, vagy sem.


Sajnos a gyászt nem fogja tudja enyhíteni, de könnyebbséget jelenthet, ha érzed, hogy melletted van.


Nem úgy, mint az én exem. Az egyik szerettem kórházban feküdt, és valahol sejtettük, hogy többé már nem fog meggyógyulni. Erre drágalátos exem ahelyett, hogy ott lett volna nekem, megoszthattam volna vele az érzéseimet, erőltette, hogy szexeljünk, mert hát ő egész héten dolgozik, és nem élünk együtt, ezért hétvégén neki mindenképp JÁR. Sőt, tudjam magam elengedni, hát mit képzelek, hogy nem élvezem igazán az együttlétet még akkor sem, ha megengedem... (Felmerülhet a kérdés, hogy miért engedtem meg: mert addig úgysem hagyott békén.)


Ha a párod normális, akkor ilyenkor a háttérbe szorítja a saját igényeit, és a te érzéseiddel foglalkozik. Ha pedig mégsem szeretnél róla beszélni, hanem inkább egyedül szeretnél maradni, azt is meg kell értenie.

2021. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos ma reggelre elhunyt a kutyus, csöndben, álmában... egyenlőre még munkában vagyok, de folyamatosan sírhatnékom van, este találkozok párommal. Már írta, hogy mindenben mellettem van és bármi kell szóljak, vár otthon.
2021. febr. 26. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

De rendes! Amikor az én háziállatom halt meg akkor az akkori párom közölte hogy keressem ha már jól vagyok... kvázi magamra hagyott.


A kutyuskáért őszinte részvétem, de gondolj arra, hogy nem végleges a búcsú! Olyan, hogy mennyország nem létezik a szeretteink nélkül. :)

2021. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!