Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tennétek ha a párotok bevallaná, hogy van egy ikertestvére, és mikor együtt voltatok úgy, akkor ő a tesóját, küldte a helyébe? Cserébe, anyagi támogatást kapott, amit a párotok rátok költött volna. A kérdés elméleti. A párotok jóképű lenne.

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Balázs én ezt már nem bírom,!
2018. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es,nem Balázs,hanem Shrek 42.
2018. nov. 2. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene annyi szappanoperát nézni...
2018. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Már látom a következő kérdésed.


Lányok, ha a pasitok venne egy kutyát, átoperáltatná a saját hasonmásává, megtanítaná beszélni és eljátszatná vele, hogy az átoperáltatott kutya a párotok és volt, hogy amikor együtt voltatok úgy, akkor a kutya helyettesítette őt. Haragudnátok rá? A párotok gazdag és jóképű lenne.

2018. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Esküszöm olyan édes vagy hogy ennyi és ilyen kérdések eszedbe tudnak jutni. :D

(viszont ne állítsd mindig hogy a nőknek csak a pénzes férfiak kellenek, mert dádá lesz. Ez antipatikus ám, és általánosítás, ami sértő.)

De hogy ne legyen értelmetlen az egész kommentem, így válaszolok. Ha eljutnánk odáig hogy ő mondja el és mondjuk nem veszem észre azonnal, akkor adnék neki egy ordas nagy pofont, majd elküldeném. Majd valószínűleg el sem hinném hogy ez velem történt meg, hisztériás rohamot kapnék az idegtől, majd a pszichiátrián kötnék ki. :D Remélem elég részletes voltam. :D

2018. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te se ismersz ikreket. Simán meg lehet őket különböztetni, főleg felnőtt korban, ha kicsit ismered őket.
2018. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván csak elméleti kérdés lehet. Én ismerek egypetéjű ikerpárt, és ha jobban ismered már őket, akkor meg lehet őket különbözteti. Nem mellesleg a személyiségük is teljesen más. Ha a párom helyett az eltitkolt egypetéjű ikertestvére jönne el hozzám, akkor felismerném, hogy ez nem ő.
2018. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég agyhalottnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne ismerje fel a párját
2018. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!