Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhatott a barátnőm e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a barátnőm e felvétel alapján?

Figyelt kérdés

Birtokomba került egy felvétel, ami pont 1 évvel ezelőtt, még a korona kirobbanása előtt készült egy házibuliban, ahol én nem voltam ott. Barátnőm látható rajta meglehetősen lenge öltözetben, ahol már igen-igen ittas állapotban lehúz 3 felest egymás után és közben két magas, kigyúrt férfi áll mellette és vigyorognak rá. Mint utóbb kiderült, nagyjából 15 fős buli volt ez, 11 férfival és 4 nővel. Köztük a barátnőmmel, akivel 3 éve vagyunk együtt. Megcsalhatott vajon? Tudom róla, hogy amikor részeg elég könnyen kapható bármire is... a buli után pedig egész nap nem volt elérhető sehol (nem élünk együtt még) és csak késő este tudtam felhivni. Igencsak gyanús ez az egész...



28F vagyok, barátnőm 23N


2021. febr. 26. 12:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
61%
Gang bang parti lehetett ott...
2021. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam még, hogy amikor megismerkedtünk, az ismerkedési fázisban szintén volt egy buli, ahol atomrészegre itta magát és egy résztvevő elmondása szerint "csak az nem rakta meg aki nem akarta"... magyarul többen is beleüritettek. Általában házibulikon ha iszik, onnantól azt teszel vele amit csak akarsz. A korona óta nem volt bulizni, most igéretet tett rá hogy nem fog menni, de már egyik barátnője május elejére beszervezett vmi nagy partyt, amire menni akar...
2021. febr. 26. 12:59
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
Ciki...
2021. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mit vársz egy ilyen "nőtől"?
2021. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem több, mint valószínű, sajnos...
2021. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
Haat ez alapjan azt mondanam hogy majd ha gyereket akartok akkor elotte ne tartsatok hazibulit mert nem biztos hogy te leszel az apuka :)
2021. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Szóval mióta együtt vagytok folyamatosan csal (akarva, akaratlanul..) és még mindig együtt vagytok.

Szerinted 11 csávó és 4 csaj egy bulin... Szerinted mi történt ott? Téged miert nem vitt mi volt a kifogása?

2021. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
5%

Nagy valószínűség szerint megcsalt, de nem lehet minden kétséget kizáróan biztosat mondani.

- a) dobd ki,

- b) kúrj félre - de lehetőleg úgy, hogy ne tudja meg!

- c) azt úgysem tudod meg mi történt ott - felejtsd el és élj vele boldogan

2021. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Minek jöttél vele össze egyáltalán akkor? Vagy téged nem zavar, hogy megismerkedésetek előtt IS már többen ,,beleürítettek" csak azért, mert ő részeg?
2021. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Én kidobnám ezt mint a rongyot, hagyjuk már...
2021. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!