Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általános női szokás a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános női szokás a pár órát viselt zokni "széthagyása"? És egy zokni többszöri felvétele (otthoni zokni, egyik cipőhöz ez másikhoz az a zokni egy nap akár 3 pár is. )

Figyelt kérdés

Nem is széthagyja ,mert kb 2-3 fix hely van. A történet az,hogy én porszívózok és ilyenkor tolom a bútorokat(fotelek főleg) az Ő fotelja környékén sokszor akad 1 pár leesve becsúszva...

Másik dolog ami feltűnt van 2-3pár vastagabb zoknija (egyiket tőlem kapta) nem valami szexik de hagyjuk egy héten többször is látom ,hogy hazaérve erre cseréli azt ami munkában volt rajta,ha este megyünk valahová akkor 3adikat vesz ami nadrág/cipőhöz illik. De az előző kettőből egy biztos hogy valahol elmarad.

Igazából pici a lakásunk ha vendégek hìrtelen beállîtanak a széthagyott zoknijai előbukkanása nem gáz?

Én egyszerű pasi vagyok. Ha leveszem repűl a szennyesbe.Ha mégis kell egy akkor jön egy tiszta.


2018. márc. 31. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt a pasik szoktak.😃


Ennyi, dobd be mindig a mosogepbe 😇

2018. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rakja egy helyre a zoknikat, és ne engedjetek be taplókat, akik váratlanul betoppannak.
2018. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Nincs pár zokni, fehérnemű, póló szétdobálva, akkor az nem is lakás, hanem múzeum.
2018. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1es igen hallottam már hogy pasik rendetlenek. De ez az eset amit îrtam,szerintem tudatos, kicsit volt rajta és nem koszos még az. Meg nem büdös zoknikról van szó.
2018. márc. 31. 18:07
 5/16 A kérdező kommentje:
3as az ilyen "komfortossá tétel" nem a pasi dolga??:)))
2018. márc. 31. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem csinálja ezt,ráadásul az alsógatyákkal is.
2018. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nem a nok dolga takaritani, de mindenkinek dolga maga utan rendet tenni.

😇


Kergesd meg a holgyet a zoknikkal. Talan eszbe kap. 🙄🤗🤔

2018. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi is a szennyesbe dobjuk az ilyet. Tök igénytelen a párod.

És ha mutatod neki, hogy itt és itt vannak a kicsit használt zoknik, akkor mit szól?

2018. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8as még nem tettem szóvá.
2018. márc. 31. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát tedd. Mondd meg neki, hogy a piszkosat a szennyesbe, amit még hord, azt egy helyre tegye.
2018. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!