Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az intoleráns szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az intoleráns szerintetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a párommal. Én vagyok a nő, ő a férfi. Szinte csak este látom. Minden pénteken úgy jön haza, hogy csak köszön, majd elvonul a másik szobába számítógépezni, és ilyenkor nem zavarhatom. Én ezt sérelmezem, mert szerintem ha már együtt élünk, akkor egy fél órát igazán szánhatna kettőnkre, kicsit beszélgethetnénk játék előtt, vagy legalább a vacsorát elfogyaszthatnánk közösen. Ha ezt szóvá teszem, akkor oda vágja, hogy nekem nincs életem, keressek hobbit, fulladozik tőlem stb. Több ilyen nap is van amúgy a héten, azok a kedvétől függnek, a péntek viszont állandó.

2021. febr. 26. 20:19
A kérdező szavazást indított:
A pár férfi tagja
A pár női tagja
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor meddig játszik? 1-2 órát aztán veled van, vagy egész este? Nem mindegy a szavazás szempontjából.
2021. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van a pasasnak, én is megfulladnék, ha nem gépezhetnék az én kis fix időpontjaimban.Örülj, hogy nem eljárkál kocsmázni hétvégi levezetésnek...
2021. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egész este, aznap nem foglalkozik velem.
2021. febr. 26. 20:24
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, ez esetben a férfira szavaztam.
2021. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egy új kifejezéssel kell megismertesselek: ez a diszkompatibilitás. Ez össze nem illést jelent. A ti életetekben nincs hibás , csak épp nem egymásra van szükségetek. Nem egymást keresitek. Nem vagytok összevalók.

2021. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló!


Igazad van. Bár, szerintem annak, aki egész napos távollét után sem kíván a párjával lenni, annak minek társkapcsolat? Ma például felajánlottam neki, hogy csináljuk azt hogy mindenki gépezik, viszont egy helyiségben. Ezt is sérelmezte. Néha-néha még beleférne, de rendszeresen már sok. Lehetne korrekt, és elém állhatna, hogy nem szeret, így viszont húzza az időmet csak, és még nekem mondja, hogy nem vagyok megértő.

2021. febr. 26. 21:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb, ha nem várnál egy ilyen "nem szeret" vallomásra, hanem simán csak otthagynád a francba, kérdező?
2021. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

21:13-as vagyok


Ha belátod, hogy nem a "vétkes/hibás/intolereláns-nem vétkes/nem hibás/toleráns" tengelyen működnek vagy nem működnek a dolgok, jobban jársz, sokkal hamarabb fogod látni objektíven a helyzeted.


Hogyan kívánod a fennálló problémát megoldani?

2021. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Valóban ezt kellene tenni, csak sajnos én meg őt nagyon szeretem, és mindig reménykedem, hogy megváltoznak a dolgok...

2021. febr. 26. 21:22
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

21:21-es vagyok


Tehát nem kívánod megoldani a problémát. Értem.


Szép estét!

2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!