Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy csúnya félreért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csúnya félreértésből származó vádaskodást jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmet láttam egy a lakásunkhoz közeli parkban egy pasival sétálni akit ölelgetett is, és biztos voltam benne hogy megcsal, mert mostanában kicsit rosszabbul teljesítek az ágyban (sokszor van hogy nem áll fel). Mikor hazaért kérdőre vontam, és kiderült hogy csak a bátyja volt (akit nem ismertem fel kapucniban), és hogy szomorú volt mert nem kapta meg a munkát amit szeretett volna, ezért akart találkozni a barátnőmmel és beszélgetni. A barátnőmet megbántotta az hogy azt hittem megcsal, azt gondolja nem bízom benne, hogyan tegyem jóvá? 25F

2021. febr. 27. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hat mondanam hogy teperd le es elegitsd ki, de ha nem all fel akkor az nem nagyon fog menni...
2021. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem hogy ezért meg kéne sértődnie.

Messziről úgy tűnt,mint egy idegen fickó...ki hagyná ezt szó nélkül?

Itt nem neked kell jóvá tenni ,neki felfogni,hogy egy félreérthető helyzet megbeszélése nem feltétlenül féltékenykedés.

2021. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Mi az oka, hogy nem áll fel? Mert itt szerintem vannak a háttérben egyeb dolgok is, amik problémák a kapcsolatotokban, ha nem megy a szex. Gondolom az sem véletlen, hogy félsz, hogy megcsal.


Uljetek le és beszélgessetek el, hogy kiben milyen érzések vannak, mi bántja a másikat, hogyan lehetne a problémákat megoldani (szex, hűség, bizalom). Szerintem itt a kommunikáció tud a legtöbbet segíteni. És persze azért kérj tőle elnézést is a formalitas kedvéért

2021. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak véletlenül voltam ott! Valaki felhívta és a barátnőm azt mondta neki hogy 10 perc és ott vagyok, ezért követtem mert azt hittem a szeretője...
2021. febr. 27. 10:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki meg nehezére esett annyit mondani,hogy tesómmal találkozok?
2021. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem és csak elsietett hogy majd jön és megcsókolt, ennyi!
2021. febr. 27. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is gyanús lett volna, szóval ne emészd magad ezen
2021. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erre így nehéz válaszolni. Sok múlik azon, hogy milyen hangnemben és milyen módon vetted fel neki azt, hogy félrelép-e.

És még egy érdekes kérdés: segítettél-e neki elmenni? (Ergo megtettél-e minden tőled telhetőt azért, hogy neki jó legyen)

Viszont, már a feltételezés is sértő (ha ténylegesen hűséges). Én speciel nem tudnék megbízni abban, aki meggyanúsítana. (Ha még nem bízom benne, akkor vége a kapcsolatnak)

2021. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Akinek nem áll fel, attól még nyalni tud!
2021. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 ezt én is felvetettem....
2021. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!