Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy csúnya félreért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csúnya félreértésből származó vádaskodást jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmet láttam egy a lakásunkhoz közeli parkban egy pasival sétálni akit ölelgetett is, és biztos voltam benne hogy megcsal, mert mostanában kicsit rosszabbul teljesítek az ágyban (sokszor van hogy nem áll fel). Mikor hazaért kérdőre vontam, és kiderült hogy csak a bátyja volt (akit nem ismertem fel kapucniban), és hogy szomorú volt mert nem kapta meg a munkát amit szeretett volna, ezért akart találkozni a barátnőmmel és beszélgetni. A barátnőmet megbántotta az hogy azt hittem megcsal, azt gondolja nem bízom benne, hogyan tegyem jóvá? 25F

2021. febr. 27. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Én speciel nem tudnék megbízni abban, aki meggyanúsítana. (Ha még nem bízom benne, akkor vége a kapcsolatnak)"

Nos, ha neked ennyi egy kapcsolat, akkor valóban kár erőltetni. Én azzal élek párkapcsolatban, akit szeretek. Ha pedig szeretem, nem döntök dugába mindent csak azért, mert egy félreértés miatt gyanakszik rám.

2021. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Miquel!

Már megbocsáss, de ha már gyanakszik, az azt jelenti hogy nem bízom meg benne. Ha nem bízom meg benne, akkor miért is vagyok vele párkapcsolatban? Ez a kapcsolat már nem lesz így az igazi. Akkor meg minek áltatni magunkat? Rabolni egymás idejét?

Számomra elkeozelheten az, hogy ne bízzák meg a barátnőmben....

2021. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!