Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy utána is barátok maradjunk, ha nem jól sül el? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác, 20 éves, és már 1 éve ismerem. Nagyon szeretem és jóban vagyunk.. És szeretném elmondani neki, hogy mit érzek iránta, de attól félek, ha ő nem így érez irántam akkor utána már nem leszünk barátok sem. :S mert sajnos ez gyakran előfordult már. =( És vele nem szeretném, ha megromlana a kapcsolatom, de úgy nem bírok a szemébe nézni, hogy nem tudja, mit érzek... Amikor legutoljára találkoztunk, kedves volt nagyon, örült... És mikor ránéztem, mosolygott, vidám volt... Szülinapja miatt utólag felköszöntöttem és ezt még 2 plusz puszival köszönte meg... ^^ és ez nagyon betett. Ez egy jel lehet arról, hogy ő is kedvel, vagy csak úgy gondolom?


14/L


2010. aug. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Nehéz kérdés...20 éves a srác te 14...a korkülönbség miatt lehet nemet mondana...

Kedvel az biztos, de lehet direkt vár ő is....

Hogy mit tegyél?

Szerintem várj és majd kapsz több jelet...menj biztosra...

2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te gondolod úgy, ez nem jelenti azt, hogy ő is úgy érez, de amúgy lehet arra is esély.(De nem pont emiatt..).Amúgy meg csak simán, cicoma nélkül mondd el az érzelmeidet, hogy mit gondolsz, és hogy csak azért mondod el, mert már nem bírod magadban tartani, de nem kell rá semmit reagálnia.Ha tényleg jó barát, nem fog megromlani a kapcsolatotok,biztos, hogy nem ...Meg mivel 20éves, szerintem elég érett lehet ahoz, hogy normálisan kezelje a helyzetet.(Ha nem pedofil.)
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Nem pedofil, dehogy! :D

Igen, lehet, hogy várok még, hátha lesz több jel, és ha úgyérzem, hogy itt az ideje és nem bírom tovább akkor lehet, hogy elmondom neki.. de még várok. :)

2010. aug. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!