Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élhet normálisan együtt úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet normálisan együtt úgy egy nő és egy férfi, hogy különböző az ízlésük, stílusuk?

Figyelt kérdés

Pl. más és más az öltözködési stílusuk, kedvenc időtöltésük. Az egyik a pörgősebb - a másik a nyugodtabb életmódot szereti. Más bútorok, házak, tájak tetszenek nekik, más a gondolkodásmódjuk.

Élhetnek így együtt, akár örökre, megértésben?


2011. nov. 26. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze :)
2011. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig azok illenek össze, akik egyformák.
2011. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig nem! hosszú távon az apró eltérések is okozhatnak problémát. nyilván amíg tart a rózsaszín köd addig minden szép és jó, a másik tökéletes. de egyszer megkopik a dolog és ha túlzottan eltér a két fél akkor személy szerint nem sok jót jósolok a dolognak.

pont mint egy apró pici csavar egy nagy gépezetben. csak akkor lesz hosszú élettartamú az alkatrész és a gép is ha összepasszolnak, tizedmiliméterre pontosan mert ha nem akkor az a kicsi kis eltérés kikezdi a gépet és mindkettő tönkre megy!

2011. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha elfogadják a másikat olyannak amilyen, nem akarják megváltoztatni, és szabad teret engednek a másiknak, hogy másokkal lehessen azokban a dolgokban, amiket a másik nem szeret. Ez nem könnyű, féltékenységnek itt helye nincs.
2011. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Kort is írhattok. :)

2011. nov. 27. 01:10
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

A volt feleségem öltözködése szerintem pocsék volt. Én hétvégén reggel kipattantam az ágyból, ő aludt volna hétfőig. Egy csomó dologban persze megértettük egymást, de idővel egyre elviselhetetlenebb lett.

Egy nő mást engedhet meg magának öltözködésben, mint egy férni, ezért a mostani barátnőm is másként öltözködik, mint én. De amit tükröz az öltözéke, az nagyon tetszik.

Ha mindenben másként gondolkodnak, akkor azt a kapcsolatot a szex tartja össze. A szex pedig más nővel is jó lehet, tehát nem érdemes ragaszkodni hozzá. Sőt! Egy mély kapcsolatban a szex is sokkal jobb.


35/F

2011. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátom és én "az ellentétek vonzzák egymást" legnagyszerűbb példái vagyunk. :D Néha vitatkozunk ugye a különbségekből adódóan, de a hétköznapokban mindezek nem jelentenek problémát. Azt hiszem megtaláljuk az arany középutat. Természetesen néha kompromisszum szükséges. L/21
2011. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon halálra van ítélve a kapcsolat. Tudom, pontosan ebben a cípőben járok. Minél hosszabb a kapcsolat annál jobban előtérbe helyezkednek ezek az ellentétek.
2011. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!