Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegbeteg a feleségem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegbeteg a feleségem vagy csak engem àldott meg a sors?

Figyelt kérdés

Pl kiborult a kamraban az ètolaj, valoszinuleg az en pakolaszasom nyoman, de nem vettem eszre, uszik minden az olajban. Nyilvan en takaritom fel, magamnak okoztam a problemat.

A felesegem vette eszre es torkaszakadtabol uvoltozik velem emiatt. Tekintet nelkul az ugy pitianersegere meg arra is hogy a beteg lazas gyerekkel en voltam fent egesz ejjel mint mindig. Es ez csak egy dolog a sok kozul.

Szoval masnak is ilyen a felesége vagy ferje?

Hogyan kezelitek ezt?



2021. febr. 28. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem most furdul elő először.

Miért hagyod magad?

Ez a te felelősséget is.

2021. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

El kell válni.

Családtagom ilyen, és mi nem beszélünk pár éve és basszus... tudod milyen jó nem stresszelni?


Hidd el, ha kell fizetned havi +50-et, hogy kuss legyen otthon az is megéri. Idegrendszerből egy van.

2021. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, de én az ilyen embertől menekülnék. A kiabálás nem megoldás semmire, nem fogja az olajat nem kiborulttá tenni. Bárkivel előfordulhat, hogy figyelmetlen volt, tanulni kell a hibából, ha esetleg rossz helyen volt, nem volt jól rácsukva a kupak, akármi. Felteszem, ha a kedves feleség b_sz el valamit, még ő lenne felháborodva, ha te ordibálnál vele..
2021. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Te választottad, te alapítottál vele családot.

Nekem nincs ilyen problémám.

2021. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Húú, azért azt komoly feltakarítani. Viszont ha véletlen borítottad ki, akkor nem normális ez az üvöltözés.

Mondjuk férjemmel is az olajon megy a vita. Az olajjal tele serpenyőt mindig úgy fordítja a tűzhelyen, hogy lelóg a fogója. Tehát tök könnyen le lehet billenteni. Na, ezért én is vitázni szoktam. Miután már sokszor szépen kértem. És ha egyszer le is billenne, akkor biztos én is kiabálnék vele. De nagyon...De ez más mint amit te írsz.

2021. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
ilyenkor de jól esik az elvált státusz..
2021. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően két dolgot tehetsz: beszélj a pároddal, hogy neked mennyire rosszul esik, amikor kiabálva kommunikál veled és ez neked mennyire fáj. Ha nincs benne empátia és készség, hogy másképp kezeljen, akkor hosszú távon jobb, ha szétmentek.
2021. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kamut! Feleség gyűlölő szerető írta ki provokáció gyanánt!
2021. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Amilyen az adjon isten....


Amugy meg biztos hazassag elott is lehetett latni hogy ilyen, megis elvetted. Akkor meg mi a gond?

2021. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8 as es 9esnek koszonom a rendkivul intelligens hozzaszolast.

A tobbieknek pedig tenyleg koszonom.

2021. febr. 28. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!