Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek belefér, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek belefér, hogy a barátnőtök más srácokkal elmászkáljon esténként?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik kapcsolatban vannak, mert ők tudják beleélni magukat.


Van a barátnőtöknek fiú barátja, akivel néha elmegy ide oda esténként? Pl csak úgy autózni. Ehhez mit szólnátk? És ahhoz, ha tinderen keresne a barátnőtök új fiú barátot?


2021. febr. 28. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem álszenteskedek, mindenképp lenne bennem furcsa érzés. (bár lehet az előző kapcsolatom is meghatározó, ahol pont így történt megcsalás)

Ha van 1-1 program városban, az még okénak tartom. Átmenni egymáshoz filmezni, az már gázul hangzik.

Csupán autózni is furcsán hangzik ... hova mennek olyan messzire, ahova autót kell használni? Ott is maradnak éjszakára?


Ha fiúbarátot keres tinderen, akivel beszélhet, az megint más kategória, de tudom, hogy nem fog összejönni, mert az egy dating app, és ott társat keresnek, mégha el is játsza a másik, hogy elfogadja, hogy a lány kapcsolatban van. Mindenképp érezni fog a másik egyfajta "nyitottságot" a lány felől, hiszen dating app-en lóg, és emiatt remélik a srácok hogy van esély. (ami logikus is)

2021. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi néha beleférne. Én is elmegyek néha esténként amikor épp nincsen kijárási korlátozás és nem vágnak hozzám egy 100.000 Ft-os bírságot. A Tinderes dolgot én nem tudnám elfogadni.
2021. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Jó nagy hülye vagy, ha neked ebből nem esik le, merről fúj a szél. Ennél egyértelműbben már csak akkor csalhatna meg, ha megkérne, hogy videozd le közben, bár lehet neked még abból sem esne le.


Nálam csak akkor fér bele ellenkező nemű barát, ha már gyerekkoruk óta azok és ha nem kettesben találkozgatnak, hanem társaságban. Nekem nincsenek pasi barátaim, mert ha voltak, idővel mindig bepróbálkoztak. Szóval pont ennyire hiszek abban, hogy nincs kavarás ellenkező nemű baráttal.

2021. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

3as véleményét osztom én is.

Fiúként.

2021. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam talalkozni fiubaratokkal, pl futni elmenni, vagy beulni vhova, filmet is neztunk mar, vagy epp az infós haverom csinalt meg dolgokat a laptopomon, rendeltunk akkor mar egy pizzat meg ott maradtam beszelgetni estig akar. Nekem ezek a barataim altalanos iskolas, gimis korombol vannak foleg, minimum 6-7 eves baratsagok. Egyetemrol mar nem lett ilyen kozelibb fiu baratom, az inkabb csak jo viszony, kettesben programokat onnan mar nem csinaltam senkivel.

A lenyeg, sose csaltam meg a parom ezekkel a baratokkal, es ok se probalkoztak. Altalaban ismerjuk is egymas aktualis szerelmet, es kozosen is vannak programok.


A Tinderes mar nalam se ferne bele. Nem is csak az app eredeti mivolta miatt, de amiatt se, hogy ki szuksege mindenkepp fiubaratot keresni.

2021. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezek egy normális kapcsolatban általában úgy működnek, hogy lánynak 3 képpen lehet fiú barátja. A leggyakoribb és legelfogadottabb a meleg pasi barát, akinek mondjuk van is párja, de vásárolgatni összejárnak a lánnyal. A másik, ha csak társaságodban találkozik a fiúhaverral, a harmadik meg hogy a fiúhavert te választod, és nagyon ronda legyen. De összességében egy normális nőnek nem hogy fiúbarátja nincs, de nő se nagyon. Párja van és kollegái, vagy osztálytársai.
2021. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Lehet mondani, hogy féltékeny, kontrollmániás meg stb. fhaszkalap vagyok, de nekem nem fér bele. El tudnám vinni én is kocsikázni, meg sétálni, velem is meg lehet beszélni a gondokat, elvégre én vagyok a párja. A tinderes kérdés meg egyenesen nevetséges, felesleges is volt megkérdezni ekkora butaságot.
2021. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

«De összességében egy normális nőnek nem hogy fiúbarátja nincs, de nő se nagyon. Párja van és kollegái, vagy osztálytársai.»


Már miért ne lehetnének barátnői? Abban egyetértek, hogy fiúbarátai ne legyenek(mármint kettesben találkozgatós ne legyen), én nem tudnék ilyen emberben megbízni, de akinek egyáltalán nincsenek barátai, azzal valami baj van. Vagy kapcsolatfüggő és csak a párján csüng, vagy antiszoc, vagy olyan személyiség, akivel a kutya sem akar barátkozni...

2021. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azon fel lenne háborodva ha én járnék össze más nővel autókázni.
2021. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Te mekkora veréb vagy.
2021. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!