Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a párommal vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én nagyon szeretem a párom, de sok nehézség van a kapcsolatba aminek a nagyját egy internetes lány haverja okozza, folyamatosan játszanak együtt minden szart, telefonálnak közben,míg engem a másfél év alatt egyszer sem hívott fel a barátom,ha éppen nem találkoztunk.

Ez a lány elég sokszor küldd neki random lányokról meztelen képet,nem egyszer lebasztam mind a kettőt és az a válasz,hogy ez semmi,azért küldi mert vicces. szerintem ebben semmi vicces nincs, mi lányok sem nevetünk egy meztelen pasin :D

Nagyon elegem van belőlük,többször láttam olyan üzeneteket, hogy kibeszéltek engem, lemondtak, úgy beszélt rólam neki a barátom,amit én nem tudok már elviselni,nagyon fáj. A szemembe meg bezzeg mást mondd. Egyszer ráírtam a csajra,hogy mégis miért küldd neki olyan képeket és hogy képzelik,hogy olyanokat mondanak rólam..és én voltam a szar,a csaj azzal jött, hogy vele a párom nyílt és egyenes.. hát ez is marhára jól esett.

Akkor nincs ebből gond, ha én nem hozom fel,van olyan,hogy kérdezem mit csinál és direkt nem mondja,hogy játszik.. tehát hazudik.

Teljesen kicsinál ez az egész, nagyon elegem van. A párom még azt is megtiltotta, hogy felhozzam a lányt, semmit sem mondhatok róla, multkor megkérdeztem,hogy lájkolta e a közös profilunkat, 3 napig nem beszélt velem normálisan,pedig ezzel semmi rosszat nem mondtam. Közben ő írt az exével amiről meg én nem tudtam,persze a másik lány igen. Igaz volt,hogy vele nyílt és egyenes :)))

Tőle nem féltem,mert tipikusan az a undorító kategória a csaj, aki nem foglkozik magával, össze van nőve a szemöldöke,semmi alakja,csak a játéknak él, így élete se.

Azt sem mondhatom,hogy válasszon ő vagy én, mivel mindig azzal jön, hogy 14 éves kora óta ismeri a csajt. Bár őszintén már azon is gondolkodtam. Amúgyis a netes barátságok egyszer elavulnak,nem? Ezek mikor terveznek nem jóba lenni?!

Ti mit csinálnátok?

Ő 20, én 19/L



2021. márc. 1. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Sztem csináljatok gyereket, ez a kapcsolat egyszerűen tökéletes alap lenne hozzá.
2021. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan jegyzem meg, hogy nálunk ilyen hat éves netes barátságból lett párkapcsolat. Igaz, én nem szerettem el senkitől, nem harmadik voltam, de nem építenék arra a helyedben, hogy a csaj hülye kocka, és úgyse lesz semmi. Simán lehet.


A ti kapcsolatotok pedig a csajtól függetlenül is pocsék, játszmázik, hazudik, nem törődik veled a pasi, nem is értem, mit görcsölsz rajta.

2021. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2021. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első, ezt hogy érted?


2. és 3. köszi a választ, azért görcsölök rajta,mert amúgy látszik rajta,hogy szeret, és én is nagyon szeretem. Mindig a jövőt tervezi stb. Nem tudom mit tegyek.

Mert ha csak rossz dolgok lennének, akkor nem kérdés,hogy lépek, de így kb zsákutcában érzem magam. De már nem bírok tűrni és mindent lenyelni. Ha meg nem nyelek és kijön,akkor én vagyok a rossz ahelyett, hogy magába nézne és megértene engem.

2021. márc. 1. 16:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha lelépnél? Vagy tulságosan aggódsz az ismeretlen miatt?
2021. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"engem a másfél év alatt egyszer sem hívott fel a barátom"

"kibeszéltek engem, lemondtak, úgy beszélt rólam neki a barátom,amit én nem tudok már elviselni"

"direkt nem mondja,hogy játszik.. tehát hazudik"

"ő írt az exével"


Aha, tényleg, csak úgy süt róla, hogy szeret.

2021. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Latszik rajta, hogy amugy szeret. Uristen. Mindenkivel oszinte, csak veled nem. Hanyagol, szarik rad. Ez nem szerelem, te keznel vagy neki es ez igy kenyelmes. Na mindegy, csak ugy felbosszant, amikor latom, hogy valaki hagyja magat hulyere venni es ez tok nyilvanvalo.
2021. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szülinapomkor nem volt 19 szál rózsa egy üzletben,így 3 üzletből szedte nekem össze, mindent úgy alakít,hogy nekem jó legyen (a fenti szerinte nem számít,szóval azon kívül) van,hogy éjjel munka után jön el értem, drága dolgokat ajándékoz,pedig én nem kérem, volt,hogy el se akartam fogadni.

Beszélt már arról, hogy majd megkéri a kezem, össze is akar költözni de én nem szeretnék panelban lakni még.

Szóval ezek ütik azt, hogy nem szeret..

És én nagyon szeretem őt, nem tudom mi lenne,ha elveszíteném, vagy ha muszáj lenne elengednem.

2021. márc. 1. 17:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha vkivel en online játszanék engem is hidegen hagyna hogy a nője ezen mit pampog.

A srác részéről se komoly sztem a dolog. Inkabb te vagy az egeszben az irritálo 3. fél.


Én keresnék mást a helyedben ők meg játszanak tovabb ;)

2021. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez az én párom is, mi 5 éve játszuk ezt. Először random netes csajokkal bukott le, semmi közös pont nem volt náluk. Aztán lett az egyik játékba egy csaj, akivel jóban lett. Nem lett volna számomra ez az egész probléma, mivel én is játszottam ezzel. Ott kezdődött a baj, hogy engem kiraktak a játékból, letiltottak hogy ne lássam hogy fenn vannak, együtt játszanak, hasonlók. Végig állította, hogy nincs semmi, de többször felkeltem arra éjszaka, hogy még a csajjal messengeren beszélget, ő képeket küldözget magáról. Aztán mondtam neki h ne tovább, ebből elég volt, ugyanaz volt, hogy kibeszéltek, kiröhögtek, hogy milyen szánalmas vagyok, meg hasonlók. Aztán csak abba maradt ez az egész kettőjük között.

Sajnos a párom nem változott, azóta is van havonta 1-1 csaj akit kiszemel, írogat neki, hasonlók. Sajnos az ilyen emberek nem változnak meg.

2021. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!