Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-es skálán mekkora butaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mekkora butaság ez a cikk?

Figyelt kérdés
Talán az 5. pont érthető valamilyen szinten, de azt nem hiszem hogy a nők tömegesen kérnék.

#phaság #idióta cikkiró #internetszemét
2021. márc. 1. 21:53
A kérdező szavazást indított:
3
8
2
1
10
7
5
6
4
9
35 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2021. márc. 1. 21:54
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ezektől a cikkektől esküszöm felmegy a vérnyomásom :D


1. pont : mi az, hogy a férfiakat SOHA ne küldjük el intim cuccokat venni, sőt, lehetőleg el se mondjuk nekik ha piros betűs napok vannak? Én komolyan kinézem, hogy ezeket ilyen 15-16 éves emberek írják, mert egy normális felnőtt embert nem rémiszt meg egy doboz tampon látványa, nekem párom szokott hozni, ha én elfelejtek venni és megkérem.


2. pont : a pattanásoktól is undorodnak. hát most b*szki, néha jön 1-1, ne kezeljük már úgy mintha valami fertőző seb lenne. én is kinyomom barátom hátán ha megkéri, sokkal jobban fáj, ha napokig hagyjuk duzzadni...


3. pont : soha nem kértem és soha nem is kérném páromat, hogy pisiljen ülve. nem döglök bele abba a heti 3 percbe, amíg domestossal áttörlöm a wc csészét, nem mellesleg ő is szokta takarítani, nem óvodás már.


4. pont : anyós általánosítás... szánalmas. mert nyilván minden anyós a világon gonosz és rosszindulatú... nekem édesanyám és a párom nagyon jó viszonyban vannak, mindig szívesen jön velem mikor megyek látogatni őt, teljesen nonszensz ez az anyós iránti gyűlöletkeltés.


5. pont : ezt már inkább válaszra se méltatom :D


Nőként mondom, ezek a femcafé, meg nők lapja café, meg femina.hu meg ilyen sz*rságok NÉPBUTÍTÓAK. Olyan idióta dolgokat tudnak megírni és sajnos rengeteg nő bekajálja ezeket, aztán csodálkoznak, hogy nem minden férfi viselkedik úgy mint Ryan Gosling a szerelmünk lapjaiban, és nem minden kapcsolat cukormáz....

2021. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még minden párom vett nekem tampont, ha megkértem. Nem óvódás kisfiúk. A férjem önszántából pisil ülve, ő így szokta meg. Én se mennék nyaralni sem anyóssal, sem anyukámmal. Pár napot gond nélkül eltöltönk egymás szüleivel, na de nyaralni?
2021. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Juj, a She cikkjeihez mindig kommentált az egyik ismerősöm. Szóval letiltottam az oldalt.


Szerintem ez egy szennyoldal...

2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hű, újabb ok, amiért nem olvasok ilyen nőknek szánt vackokat


1. Szerintem ha egy kapcsolatban szinte titok a menzesz téma, akkor az már régen nem jó. A barátom vett már betétet, köszöni szépen, túlélte. Sőt, még le is fekszünk. Azért nem alsóban vagyunk, hogy a másik testi működése tabu téma legyen. Nyilván nem a legjobb állapot, de azért ne tegyünk úgy, mintha a másik éppen elhalálozna.


2. Most nem értem, minek kell ennyit szenvedni egy pattanással. Ha kéri kinyomom, ha nem, akkor nem. Mit kell ezt túlbonyolítani?


3. Lehet az én párom a mutáns, de képes állva pisilni úgy, hogy ne hagyjon maga után mocskot. Elképzelni nem lehet mekkora hárpia lehet egy olyan nő, aki még abba is beleszólna, hogy végezze el a dolgát a párja...


4. Mivel külföldön élünk eddig csak párszor találkozott a szüleimmel, de akkor mindig jófej volt és kifejezetten várta, hogy megismerhesse a családomat (mivel az ő családja él itt, ezért én hamarabb megismertem az övét). Az, hogy az anyóssal lévő kapcsolat csak is rossz lehet egyszerű általánosítás.


5. Azt szóba se hozom, hogy vannak férfiak, akik belemennek egy hármasba plusz férfival. Akkor is, hogy lehet problémaként felhozni? Most akkor én is birtoklómániás vagyok, amiért nem szeretnék egy plusz nőt? Jaj, annyira hülyeség.


Az ilyen "cikkek" része egyszerű butaság, ami többségében semmi értelmeset, érdekeset vagy hasznosat nem ír, csak pár gagyi általánosítást.

27/N

2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez marhaság, de a női oldalak nagy része ilyen horoszkóppal egyenértékű cikkeket közöl...
2021. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kivételével mindet kipipálhatom a párommal, aztán mégis elvett feleségül. Tipikus szingli cikk.
2021. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

komplett hülyeség, és nem csak azért, mert nagy átlagban sem állja meg a helyét

hanem mert a férfiak sokfélék (ahogy a nők is), épeszű ember megismeri a párját, hogy mire kérhető meg és mire nem.

egyébként jóindulatból a 9-esre nyomtam, mert létezik egy még gyengébb szint: amikor forrásként ott szerepel a végén valami amerikai bulvárblog, mert a szerzőtől még ennyi önálló gondolat sem telt

2021. márc. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi az offért, de tényleg én vagyok itt az egyetlen nő aki nem szokott elfelejteni tampont, betétet venni? Egyátalán ilyet hogy lehet elfelejteni?
2021. márc. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 nyilván senki nem felejti el, míg legelőször el nem felejti. ;)
2021. márc. 2. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!