Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-es skálán mekkora butaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mekkora butaság ez a cikk?

Figyelt kérdés
Talán az 5. pont érthető valamilyen szinten, de azt nem hiszem hogy a nők tömegesen kérnék.

#phaság #idióta cikkiró #internetszemét
2021. márc. 1. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általánosító butaság. Minden nőt és minden férfit egy kalap alá vesz. Ezen az oldalon és társain amúgy is nagy marhaságokat szoktak írni.
2021. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mar az első pont megdőlt.

Semmi külőnöset nem látok bele,ha a boltban kell venni bármi ilyesmit.

Csak pontosan írd le,hogy mi a xar az,mert nekem a betét,meg az ob,meg ilyesmik egykaptafa.

Nem értek hozzajuk,de attó még megveszem,ha pont én vagyok a boltban.

A menstruaciót is természetes dolognak tartom.

Igaz,hogy nincs kedvem 2 napig erről beszélni,meg bemutatókon reszt vennu,de ez igaz barmilyen más temára is.Megbeszéljük túlragozás nélkül és kész.

2021. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem komolyan érdekelne, hogy akik ezeket a remek cikkeket írják, azok láttak-e már nagybetűs Férfit közelről. Én a férjemen kívül egyetlen hét éves kapcsolatot tudok felmutatni, szóval olyan nagy tapasztalatom nincs, de ezek a tanácsok óriási baromságok. Már az első pont is egy nagy hülyeség. Ha egy egyszerű betét vagy tampon vásárlása gondot okozna, szépen néznénk ki majd a szülőszobán nyáron. Ott majd aztán cifrább dolgokat fog látni, mint pár csepp vér, nem beszélve a gyermekágyi vérzésről ami majd hetekig tart. Azt meg, hogy a férfiak irtóznak a vértől nem tudom honnan szedi a szerző, de gondolom még soha nem látott férfi orvosokat vérben és gennyben turkálni.

A kettes pontról annyit, hogy a férjemnek valamiféle perverz hobbi a pattanásnyomkodás és gyakran ő kéri, hogy had nyomja ki egyiket-másikat.

Hármas-soha az életben nem kérnék meg férfiembert, hogy ülve pisiljen, nem tudom ki csinál ilyet.

Négyes. Volt anyósjelöltemmel voltam nyaralni, jól éreztem magam. Anyukámmal és férjemmel gyakran járunk közösen strandra nyáron hétvégente, még nem volt panasz ezzel kapcsolatban.

Az én férjemet pedig egyáltalán nem vonzza a hármas szex, semmilyen felállásban, ahogy engem se.

2021. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők, akik annyira meg akarják tartani a kanjukat, hogy a szar is keresztben áll bennük. Na, az ilyenek írják ezeket a csodálatos cikkeket. Ne csinálj semmit, ne akarj semmit, ne kérj semmit, különben elriasztod a farkincát.


Szánalmas.

2021. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem rendszeresen a párom vesz tampont, mert valahogy mindig úgy jön ki...Ja, de ő nem "pasi", hanem FÉRFI. 😂
2021. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10-es skálán 10000.
2021. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A Nők Lapja teljesen elkurvult. 20-30 éve még jó olvasnivalók voltak benne, anyukám rendszeresen vette, ma már bele se lapozok, hiába van otthon.
2021. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!