Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom hogy vége legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom hogy vége legyen, de már vele sem az igazi! Izgalomra vágyom, de mellette unalmas! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Van egy barátom, már régóta együtt vagyunk (majdnem 3év), és ő komolyabban tervez. De én bizonytalan vagyok az érzéseimben. Lehet hogy csak megszokásból vagyok vele? Félek szakítani, de már nem olyan vele mint amilyen régen volt. 19/L
2010. aug. 18. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
én is igy voltam..csak nálunk 2 év volt..megtettem szakítottam..az elején nehéz volt de késöbb rájöttem h most sokkal jobb igy..most csak magamra gondolhattam és nem foglalkoztam mással...nálunk is már megszokás volt..
2010. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig vannak hullámvölgyek. Várj azzal a szakítással, ha az unalmon kívül nincs más probléma.

Mond meg neki, hogy újabban unatkozol és találjatok közösen valami megoldást. kár lenne kidobni egy komolyan tervező párt.

2010. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Énis két éves kapcsolatból léptem ki mert már nem voltam szerelmes és csak a megszokás a szeretet tartott össze minket.

Ha 30évesen történt volna ez akkor nem lett volna semmi gond..de 18évesen ez még nagyon kevés:)

Most sokkal jobb..örülök h rászántam magam..hiányzik de csak mint barát.

Most van egy új fiú az életemben és boldog vagyok..úja szerelmes:)

Remélem lesz elég erőd szakítani..tudom h nehéz de jobb lesz mindkettőtöknek:)

19/L

2010. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj velünk, hogy ő is megcsalt (többször hazudott, nem vallta be, csak nagyon későn), és én csalódtam benne, én is megcsaltam, de nagyon megbántam, azért tettem mert annyira unalmas volt minden. Már nem most kezdődött. Elég régen, az anyukája meghalt, nekem öntötte ki először a szívét, azt mondta én vagyok a legfontosabb neki. Félek megbántani, és tudom hogy hiányozna.:'(
2010. aug. 18. 01:42
 5/7 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le, hogy ő volt a legelső, mint komoly kapcsolat, mint szeretkezés terén. (van az a hülyeség hogy ha ugyanannyi óra lesz, mint perc, akkor kívánhatsz...tudom hogy hülyeség...mégis kívántam...mikor épp akkor néztem oda...azt kívántam bár úgy szeretne engem, mint még soha senkit:(megkaptam, csak arra nem gondoltam hogy az én érzéseim fognak megváltozni.:'(és most ez nagyon elkeserít, és nem akarom megbántani. Amúgy állítólag nem akart akkor megcsalni, csak a lány mászott rá, és azért halogatta eddig a bevallást, mert nem szeretett volna elveszíteni...:(...és mikor én megcsaltam...hát folyton felhánytorgatja...és azt mondja hogy már régebb óta voltunk együtt...de pár hónaposan nem számít az őszinteség?miért mindig én vagyok a hibás?:'(
2010. aug. 18. 01:49
 6/7 DoryRoxy válasza:

annyira egy cipőben járunk. mi 4 éve vagyunk együtt, sajnos 1 évvel fiatalabb nálam, ami 19 évesen mikor összejöttünk nem volt probléma. de így 23 évesen már kiütközött, hogy én nagyon szeretném már elkezdeni a külön életemet, de az autótörlesztő miatt egyedül nem megy. kevés a fizum egy albérlethez. szexuálisan mi vagyunk egymásnak az elsők. több barátom volt előtte, neki nem igazán voltak barátnői. megértem a ragaszkodását, iszonyatosan szeret. már szinte mániákusan. én meg úgy érzem, hogy nincs jövőm mellette. mintha nem ugyanazt akarná, amit én. csak azt mondja. rengeteget veszekszünk, és úgy is érzem, hogy nem illik hozzám, ő nekem túl unalmas már. de egyszerűen úgy érzem, hogy csak sajnálatból vagyok vele. az anyukája nagyon szemét vele, apukája pedig nemrég hunyt el. ő volt neki a legfontosabb. a barátait elhanyagolta miattam a kapcsolatunk elején, pedig sosem tiltottam őket tőle, még noszogattam is hogy menjen, ha hívják. de ő nem, ő nem megy. most ott tart, hogy nincsenek barátai. ha én is elhagyom, egyedül marad. teljesen... az anyukájával...

nagyon nehéz helyzetben érzem magam, pedig lehet, hogy még jót is tennék vele, ha elhagynám, mert így csak szenvedés mind kettőnknek. de nagyon nehéz megtenni a lépést. egyszer megtettem, két hétig bírtam nélküle, úgy hiányzott. állandóan csak sírtam, és msneztünk reggeltől estig, és hivogattam.

szóval ezt nagyon neked kell eldöntened, hogy mit érzel iránta. először persze próbáld meg "felfrissíteni" a kapcsolatot. hátha újra fellobban a láng. ha nem, akkor meg kell tenned, amit én nem tudok megtenni.

2010. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálunk is...Mármint az anyukája meghalt, az apukája pedig nem ér rá vele foglalkozni, mert időközben minden a nyakába szakadt, odaköltözött a mama, vissza a testvérek...és megy a viaskodás...:s Az én párom is elhanyagolta a barátait, és én is noszogattam, de ő azért szerencsére nem tart ott ahol a te párod. :( Nálatok is már csak a megszokás lenne? Minket már szerintem csak az tart össze, meg az akaratunk...főleg az övé. Iszonyatosan szeret engem, de mégis egy egy buli alkalmával mintha elhanyagolna. Nem ismeri a mértéket, és már vagy 1000x ezért vesztünk össze...egyszer írta is hogy legyen vége, mert ő nem bírja azt hogy "megkötöm", de szerintem nem nagy megkötés az ha azt szeretném hogy a barátom meg tudjon védeni, hogy ne igya le magát az asztal alá. Az lett a vége hogy keresett, együtt maradtunk, de már nem jó. Akkor romlott meg valami véglegesen mikor leírta sms-be hogy legyen vége, kisírtam magam, de megnyugodtam. Már ellettem volna, de ő újra keresett. Most ott tartok hogy egyszerűen nincs vele kedvem elmenni bulizni:( Remélem képes leszek kimondani idővel, hogy legyen vége. Köszönöm a válaszokat, és remélem megoldódik DoryRoxy problémája is.:(
2010. aug. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!