Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ezt csinálja? Pasik, ti hogyan kezelitek ezt a vibri kérdést?

Figyelt kérdés
Mikor zuhanyozott a csajom bementem mert hugyoznom kellett, erre csak folyt a zuhany, ez meg a kád szélén ülve vibrizett. Na most ha ilyen szarokat használ nem csoda hogy velem nem megy el. Úgy bukott le hogy megijedt mikor bementem, elejtette és ott rezgett a kádban, nyilván elvettem tőle ezt is. Délután fel akarom kutatni az összes eldugott maradék játékát is, és azt is elteszem hogy élvezzen má végre a szextől, ne ezektől a műanyag szaroktól... pasik ti ezt hogyan kezelnétek?

2021. márc. 2. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem a játék miatt nem élvezi veled a szexet.

Azért játszik, mert nem élvezi veled a szexet. Nem mindegy ;)

Elég egoista és önző fazonnak tűnsz. Nem ártana odafigyelni a nődre szex közben, nem parancsra fog élvezni.

2021. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekkel élsz együtt h te majd el eszed a játékait? 🤣🤣🤣 Nevetséges vagy. Ne öt buntetsd, mert neked nincs önbizalmad.
2021. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy értelmes férfi mellett, egy normális kapcsolatban nem bukna le, mert nem is kéne titkolnia.

Egy beteg, agresszív, hatalommániás suttyó vagy, aki még dugni sem tud élvezetesen. Ez a baj.

2021. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

Ez a kérdés annyira lett kamu, hogy majdnem leestem a székről a röhögéstől :D


Ha van egyáltalán barátnőd, legközelebb ilyen helyzetben kérd meg őt, hogy inkább a te hátsódba illessze be a játékot.

2021. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok dildót párom mellett. Ő vette nekem.
2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pasik, ti hogyan kezelitek ezt a vibri kérdést?"


Nálunk én vettem kettőt is, a csajom meg plugot ;)

2021. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én vibriztem volna és a párom mint egy kisgyerektől elvette volna büntiből... ez olyan megalázó lehetett szegénynek, csoda hogy nem szakított, jesszusom...

Igazi férfi beszállt volna! Na nem a kádba :D

2021. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom szegény csajodat, hogy nem veled élvezi a dolgot. 😁
2021. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis izgalmi állapotban volt, miért nem inkább mentél oda és szálltál be te is a játékba..egy izgalmas vizes szex lehetett volna belőle, amiben el is élvez, te is megismered, hogy mi a jó mi izgató neki
2021. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is párom vette nekem a vibrit, közösen is szoktunk vele játszani, amikor épp olyanunk van. Nem is értem, hogy lehet valaki akkora barom, mint a kérdező.
2021. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!