Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ezt csinálja? Pasik, ti hogyan kezelitek ezt a vibri kérdést?

Figyelt kérdés
Mikor zuhanyozott a csajom bementem mert hugyoznom kellett, erre csak folyt a zuhany, ez meg a kád szélén ülve vibrizett. Na most ha ilyen szarokat használ nem csoda hogy velem nem megy el. Úgy bukott le hogy megijedt mikor bementem, elejtette és ott rezgett a kádban, nyilván elvettem tőle ezt is. Délután fel akarom kutatni az összes eldugott maradék játékát is, és azt is elteszem hogy élvezzen má végre a szextől, ne ezektől a műanyag szaroktól... pasik ti ezt hogyan kezelnétek?

2021. márc. 2. 09:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok vibrátort, nem ezért mondom ezt, de úgy viselkedsz, mint egy hisztis gyerek. Az a magántulajdona, basszuskulcs, de dugdosd el. Hanem mint egy FELNŐTT EMBER, kommunikálj vele, ha szerinted nem jó a szexuális életetek, kérdezd meg, hogy miben tudsz változtatni.
2021. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Hálistennek soha nem szorultam rá vibrire, nincs is ilyesmim itthon. Ha szerencsétlen csaj segédeszközre szorul, akkor az csakis a te hibád. Tanulj meg rendesen szexelni, vagy vegyél egy doboz kék tablettát. Amúgy ha már rajtakaptad jobban tetted volna ha hiszti helyett inkább beszállsz mellé. Tanulhattál volna pár dolgot. A csiklót azért megtalálod?
2021. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim letérdelt volna kinyalni, ha erre nyit be :) Utána szexeltünk volna egy hatalmasat


Szegény lány...

2021. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó köcsög vagy kedves kérdező.
2021. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem sértődnék meg a helyedben, hanem mit tudom én, rásegítenék neki a játékszerrel. Van lány, aki pl. kifejezetten igényli előjátékként a vibris kényeztetést. Lehet barátnőd is ebbe a kategóriába tartozik. Szerintem pont hogy NE vedd el tőle, hanem vond bele az együttléteitekbe. Meglásd, sokkal jobban fogja élvezni.

Ha attól félsz, hogy esetleg te nem vagy elég, akkor ne tedd! Veled van, nem pedig a vibrátorával. És nem attól leszel kevesebb, ha még adsz neki egy kis extra élvezetet is. Inkább az a baj, hogy nagyon uralni akarod a lányt, ami szerintem gáz dolog, ezt ne, ez fújságos, nem illik, nem szabad. Kicsit figyelj jobban az igényeire oda! Akkor minden rendben lesz :)))

2021. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
"ez meg a kád szélén ülve" hú hallod, dúl a love. Neked ő egy eszköz, vagy mi?
2021. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos nagyon kevés csaj csinálja ezt, pedig mindegyiknek kéne... Én is vettem vibrit a páromnak, de egyedül az istenért se hajlandó használni...
2021. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
(9-es vagyok) Egyébként én nem mindenkinek van, nekem sincs pl. Viszont én zuhanyrózsát használom..
2021. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább használja ezeket, mint megcsaljon, mert kicsi a pöcsöd.

Amúgy ha ezekre van szüksége, hogy el tudjon menni akkor a baj veled van...

2021. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!