Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes anyával?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk össze a barátnőmmel akinek van egy 4 éves kisfia. Nagyon jól megvagyunk egy fontos tényezőt leszámítva. A volt férje két hetente elviszi a gyereket és amikor a párom visszajön teljesen megváltozik. Láthatóan idegessé, hallgataggá válik. A volt férjével ket naponta beszélnek a gyerek miatt. Én szeretem de nagyon kezd egyértelművé válni, hogy valójában szereti még az ex férjét.

Próbáltam vele erről beszélni de annyi volt a válasz, hogy ő utálja és ember számításba sem veszi.

Jól érzem, hogy sántít a dolog?

Nem szeretnék pótló lenni, és egy olyan kapcsolatba ámítani magam ami nem az minek lennie kellene,

Előre is köszönöm a segítséget!


2021. márc. 3. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem ha csak 2 hetente viszi el a gyereket, akkor miért kell 2 naponta beszéljen vele?
2021. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"A volt férje két hetente elviszi a gyereket és amikor a párom visszajön teljesen megváltozik."


Miért a nő hozza vissza a gyereket? Hozza vissza a férfi, beszéljék meg, ha adódott valami lényeges a gyerekkel kapcsolatban, és kész.


"ő utálja és ember számításba sem veszi"


Ez biztos nem így van, mert akkor nem beszélnének kétnaponta. A gyerekről sem!


Úgyhogy sajnos valószínűleg reálisan látod a helyzetet.

2021. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Azért ideges és hallgatag, mert rá kell hagynia a gyerekét napokra egy olyan férfira akit már nem szeret, talán nagyon bizalma sincs az irányába, ezért félti a gyereket.

Az meg, hogy kétnaponta beszélnek a gyerekről, dícsérendő dolog, mivel a legtöbb elvált férfi tojik a gyereke fejére, ő legalább érdeklődik. Majd ha idősebb lesz a gyerek, kap saját telefont és nem kell a muter közvetítőnek, ennyi.

Egy anyával jöttél össze, nem egy csitrivel. Az ő élete már elsősorban a gyerek körül forog, nem az exek meg pasik körül.

2021. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Igen, összejöttem egy gyermekes nővel aki teljesen mást mond mint érez. Ez tény, sajnos. Viszont nem értem mért nevezel csitrinek egy olyan nőt aki nem hamarkodta el a gyermekvállalást...?

2021. márc. 3. 11:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy azert mert szereti még az exet!

Én mondjuk 5 éve nem beszéltem ex-szel még gyerekek miatt se; max irasban minimalisat. De en is ideges voltam mert a gyerek maskepp viselkedett, es aggodtam hogy kapott e rendesen enni, stb

2021. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szereti még és téged ilyen pótléknak tart. Könnyebb is ketten. Gondolom normális, dolgozó férfi vagy, nem ilyen kicsapongó.

Azért ideges és ingerült, mikor hazajön tőle, mert felszínre törnek a régi emlékek, meg hogy miért kellett hogy így legyen stb. Lehet hatalmas szerelem volt az övék és valamiért mégis vége lett. Lehet a pasi félrelépett.

2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát valószínű ez a fájdalmas igazság.

Nem ásom még mélyebbre magam ebbe a kapcsolatban.

Azt hiszem jobb ha minél előbb kiszállok ebből mert nekem ez egyre fájóbb.

Köszönöm szépen a segítséget.😔

2021. márc. 3. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt szoktak mondani, hogy amig barmilyen erzes van a masik fele, akkor az nem egy lezart kapcsolat. Akkor is, ha utalat. Addig nem tud teljesen veled lenni, amig ez meg nem szunik. Nem biztos, hogy ez jo igy, ahogy van. Elsosorban igy rad harul a teher a lezaratlan kapcsolat miatt. Ellenben ha mar igy alakult, akkor lehet nem kell mar hozza sok. En biztos azt kernem tole, hogy huzza meg a hatarokat. Tehat ne ti parkapcsolatotokat epitse le a folyamatos kontakttal. Ha apuci beszelni akar a gyerekkel akkor anyu adja oda a telefont, de o maradjon ki belole. Vagy ultessetek le a gyerkocot egy notebook ele es beszelgessen apuval. Akkor lesz vege az egesznek, amikor megszunik ez a folyamatos beszelgetes, akkor fogja tudni elengedni a regi kapcsolatat. Es mindenkeppen fontos, hogy legyen valami hatarido, amit elore megbeszeltek, hogy mondjuk 3 honap mulva ez lesz meg az lesz. Akkor benned sem marad az, hogy kiugrottal esz nelkul egy kapcsolatbol, mert nem voltal hajlando megbeszelni, megtervezni, segiteni stb. Lehet csak ennyire lenne szukseg es minden rendben lenne. De ahogy a valaszodbol kiveszem, te nem ertekeled sokra ezt a kapcsolatot, siman elhajitod. Nincs ezzel sem gond, csak akkor nem ertem miert kezdtel bele. A korulmenyek adottak voltak az elejetol kezdve es a kapcsolat ive sem volt sosem magasabban. Kar volt. Nemcsak neked, a masiknak is, meg a gyereknek is. Lehetnel kicsit megfontoltabb, itt mar nem tinedzser l'amour-rol beszelunk, ez mar kokemeny felelosseg. Nemcsak a sajat eletedre volt hatassal es egy gyerek is erintett.
2021. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Én belettem csapva. Mikor nem éltünk együtt azt mondta, hogy nem is beszélnek. De én soha nem is kérdeztem mert nem akartam kirlátozni az érzéseibe ahogy azt te javasolnád..Ha még érez iránta én nem tilthatom el tőle. Miért is tenném ha belegondolsz vajon van e morálisan normális válasz erre? Szerintem ő még nem zárt le lélekben egy szerelmet és próbál mindent megtenni, hogy jobb legyen de az érzelmei újra és újra felül kerekednek!

Szeretem őt! Ne itelj meg az arogáns nézeteiddel! Azért engedem el mert én tényleg szeretem.

2021. márc. 3. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Dugnak
2021. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!