Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok azt, hogy a pasitok 32 évesen még mindig " nem bújt ki anyuci szoknyája alól"? Merth az én párom képes a szexet is abbahagyni ha anyuci hívja és ugrik azonnal.

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Kitalálom. Otthon is él(t), majd hozzád költözött/fog költözni?:)

Nem tudnám tolerálni. Volt 1x ilyen exem, zavart.

2021. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnám tolerálni, minimális szinten sem. Aki ennyire "függő", önállótlan, azzal később is csak gondok lesznek a párkapcsolat során, és téged is inkább anyapótléknak tart majd.
2021. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez mondjuk kevés infó így, én már kibújtam anyám szoknyája alól, de akkor is felveszem ha hív, mert tudom hogy baj esetén is engem hívna. Mondjuk nálunk nem gyakori, hogy telefonon keres, ezért ugrok egyből, mert az általában valami igazán fontos, sürgős ügy. Ezért írtam, kevés infó.

Miben nyilvánul meg, hogy a párod még nem szakadt le a szülőkről?

2021. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Pl. Naponta többször videocsetelnek.

Vagy mondjuk egy apró hülyeség miatt is felhívják egymást.

Vagy a randit lemondja mert most anyucit kell elkísérni ide-oda/ megszerelni ezt-azt. Stb


Borzasztó.

2021. márc. 3. 14:42
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
A parom anyukaja hosszu ideig betegeskedeskedett, korhazrol korhazra jart, ilyen esetekben termeszetesen O az elso ha hiv, viszont mas korulmenyek kozott nem tudnam toleralni ezt.
2021. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Ja, hát ez akkor tényleg gáz.

(#3 voltam)

2021. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem betegek a szülei. Csak simán okoskodnak. Beleavatkoznak beleszólnak az életünkbe.:)
2021. márc. 3. 14:52
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Gondolj arra, hogy veled is ugyanilyen gondoskodó lesz és mindig számíthatsz rá.
2021. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nektek nincs közös életetek. Nekik van anyucival közösen életük, amiben te egy gyenge mellékszerepet játszhatsz csak.
2021. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9es sajnos igazad van.

Szóvá tettem többször is, akkor simán elintézi párom annyival h " ne hisztizz!":)

2021. márc. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!